Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Fenerbahçe - Galatasaray Derbisini Kim Kazanır?

Fenerbahçe - Galatasaray Derbisini Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Cimbom’um güldürür yüzümüzü.İcardi için tam moral bulma maçı.Kadıköyde fenere evde wandaya uygular tarifeyi

Shewinsko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,502
2,669
113
Fred olsaydı fenerin yenme ihtimali yüksekti ama şu anda ibre gs den yana orta saha gs de daha kuvvetli bu durumda ve gol ayakları da aynı şekilde. Fener defansı gs hücumuna dayanamaz erken gol yerse de ortalık baya kizusur kırmızılar havada uçar. Bu maçta en az 2 kırmızı çıkar bence. Hangi hakem olursa olursa bu tempoya ayak uydurmaya ak.

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,566
4,604
113
GALATASARAY evire çevire hallac pamuğuna çevirecek zayıf rakibini

Usta4153

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
52
23
8
Fred siz zor fenerbahçenin işi adam tam bir makina avrupanın en iyilerinden diyebilirim orta sahada ourello vardı onun bir tik üstü bu adam kilit adam yok olsaydı fred bu karşılaşmada fb 4 gs 3 yada 2 yazardım bu şartlarda beraberlik dedim en kötü ihtimal oda gollü bir beraberlik 3 .3 biter.

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Fener yenemez yani kafamda oynayıp duruyorum yok yani olmuyor

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,984
10,763
113
Gönlüm tabii ki Fener'den yana ama şu defansla içimizden geçerler. 3-1 GS alır.

4YapraklıYonca

🍀🍀🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,556
3,949
113
Şöyle duygusallık yapmadan bakarsak birak herangi bi taraftari gsli biri bile bu maç Fenerbahçenin bir adım önde olduğunu rahatça görebiliyor ilk golü kimin atacağı çok önemli Taraftar desteği ile bu maç Fenerbahçemiz 2 0 yada 2 1 Alacak keremle olcak is degil pozisyon yanlış silah zoruyla oynatiliyor sanki, icardi zaha formsuz üst olma ihtimalide düşük bence becao olsaydı şimdiye kadar sakat olmasaydi gs gol bile atamayabilirdi

Oli983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,723
1,363
113
Sannchez ve ziyech yokmuş

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,003
5,499
113
Bu maç bugün mü arkadaşlar

Kirveee

2 zara seksenlik olduk Ekrem abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113
Püf nokta: Dünya ve Avrupa da en başarılı Türk takımı gs doğru . En fazla şampiyon gs doğru. Bir eksik püf nokta bu: Genel maçlarda FB hep ezmistir gs yi bu da doğru. Yalan değil .
Ayrıca nokta: Aziz Yıldırım bıraktıktan sonra gs biraz üstünlük sağladı gibi fakat FB GS de hep fb üstündür.
Son 5 yılda fenerin ne kadar üstünlüğü var :)

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,362
113
Ben fenerin 3-1 alacağını düşünüyorum geçen sezonun intikamı var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...