Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Fenerbahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,782
10,387
113
Dostlar merhaba yıllardır böyle güzel bir takım izlemedim attikca atmak istiyor masallah yolun sonu uzun ve kupalarla dolsun insallah özlemişiz
Saygı icerisinde yorumlarımızı yazarsak sevinirim herkese bol sans

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,575
2,621
113
Dostlar merhaba yıllardır böyle güzel bir takım izlemedim attikca atmak istiyor masallah yolun sonu uzun ve kupalarla dolsun insallah özlemişiz
dost şu an en iyi topu oynayan takım ama büyük maç oynamadı bir de o zaman görelim

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,288
25,134
113
Gecen senede anadolu takımlarına boyleydı hatırlatmak ısterım

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
dzeko dedemle tadic amcam çok şey kattı seneye araplara giderler king bu dirilikle kesin transfer yapar avrupaya gene szymanski zaten şimdiden vardır talipleri nesi uzun yolun dost
osayi samuel de kesin ferdi belki kalır ama ona da talep vardır bölüm sonu canavarı becaoyla bana göre ismail de gider ama net değilim

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
fredide unuttum oda gider araplara zaten göstermeye gelmiştir kendini bakın ben manuda hocadan oynamıyodum tr liginde bile konferans liginde bile en iyilerdenim diye

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,079
1,280
113
Şuan fener 1 adım önde duruyor biz icardinin sırtına çok yüklendik zaman zaman da kerem çıkıyor sahneye onun dışında yeterli katkı alamadık diğer oyunculardan.Ama fenerin zor fikstürde ne yapacağını da görmek lazım tabi

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Bu sene maçları kaçırmamaya çalışıyorum. Geçen sezon izledim biraz, önceki sezonlarda hiç izlemezdim. Bu sezon efsane bir takım olduk. Ama bakalım derbilerde nasıl oynayacağız, o önemli.

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,288
25,134
113
Gs ve fb ev derbılerını yener deptekı sonuclar sampıyonu belırler oyle gozukuo

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,317
1,619
113
Valla fenerden uzun yıllardır böyle bir performans gçrmedim avrupadada çok iyi gidiyor tek şanssızlığı Gsde çok iyi bjkde puan kaybederdi ama saolsun aptal mert hemen kırmızı yedi katletti maçı

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,009
7,517
113
Fener yenince herkes güllük gülistanlık muhabbet, Galatasaray yenince hakemle yendi oluyor. Kilit nokta derbiler olur geçen sene ki gibi. Hakeden şampiyon olur umarım

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Fener yenince herkes güllük gülistanlık muhabbet, Galatasaray yenince hakemle yendi oluyor. Kilit nokta derbiler olur geçen sene ki gibi. Hakeden şampiyon olur umarım
Hakemle yenmeseniz öyle yorumlar yapılmaz knk

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
646
113
Fener ikinci yarı salmasa 6-7 olurdu rakip volkan olunca pek yuklenmedik maçı koparinca artı Avrupa maçı düşünüldü ama hatayı tebrik ederim 2 golde jeneriklik guzzel gol oldu

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Tebrıkler Dost Her golunden Para ALdık En azından Baska takımlar Gibi Hakeme bakıp durmuyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...