Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Fenerbahçe'de İlkay Gündoğan Sürprizi

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,899
63,882
113
1722846620800.png

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de transfer için yeni bir yıldız gündeme geldi.

Fred'in sakatlığı ve Krunic'in düşük performansı nedeniyle orta saha arayışına hız veren sarı-lacivertlilerde İlkay Gündoğan ismi gündemde.

Türk asıllı Alman futbolcuyu Jose Mourinho'nun çok istediği ve Asbaşkan Acun Ilıcalı'nın bu hamle için görüşmelere başladığı öne sürüldü.

Adı zaman zaman Galatasaray'la da anılan 33 yaşındaki futbolcu Barcelona'da ikinci sezonuna hazırlanıyor.

Katalan devinde geçen sezon 51 maçta görev yapan İlkay Gündoğan 5 gol ve 14 asist üretti.​

fuska34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
73
23
8
Galatasaraylıyım ama fener bu sezon parçalayacak durmuyorlar her yere saldırıyorlar

I AM JOSE MORİNHO farklı ile tüm sezonu açık ara farkla götürecek 2.lik için GS-BJK kapışır

1722851644165.png

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,081
1,660
113
Zor bence gelmesi

lovemiyorum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
328
176
43
Zor bence gelmesi
Aga şu ülkeye ne yıldızlar geldi geçti hâlâ o gelmez bu gelmez muhabbetleri yapıyorsunuz. drogbalar snijderler alexler anelkalar daha niceleri geldi çıkın şu kafadan artık.. Futbol paraya dayalı bir oyun yaşta ilerledikçe herkes gelir ronaldo ve Messi dahil yeter ki ikna etmeyi bil..

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,283
7,992
113
Aga şu ülkeye ne yıldızlar geldi geçti hâlâ o gelmez bu gelmez muhabbetleri yapıyorsunuz. drogbalar snijderler alexler anelkalar daha niceleri geldi çıkın şu kafadan artık.. Futbol paraya dayalı bir oyun yaşta ilerledikçe herkes gelir ronaldo ve Messi dahil yeter ki ikna etmeyi bil..
İlkay Türkiyeye gelecekse Galatasaray devreye girer zaten. O bakımdan fenere gelmez diyoruz.

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,081
1,660
113
Bende fenerliyim ama cidden bu zor gelir

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,283
7,992
113
Zaten her futbolcu gsli size göre o kadar devreye girme gücünüz varsa kapısında yattığınız Oğuz Aydını alsaydınız
Yav arkadaşım canım benim takım büyüklüğü veya çalım olarak düşünme söylediğimi. İlkayin zaten Türkiye düşüncesi yok ama olursa da Galatasaray olur. Başka oyuncu olsa bu cümleyi kullanmadım. Şuan Fenerbahçe oyuncular için daha cezbedici bir kulüp

Basketmatik01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,969
900
113
Yemini iyi verirse Acun abisi koşa koşa gelir. Yaşı olmuş 33 bu yaştan sonra kariyer hedefimi olur paraya bakar 30 yaş üstü oyuncular

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,171
9,881
113
Arkadaşlar İlkay Lille maçından sonra kampa katılacak

lovemiyorum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
328
176
43
Yav arkadaşım canım benim takım büyüklüğü veya çalım olarak düşünme söylediğimi. İlkayin zaten Türkiye düşüncesi yok ama olursa da Galatasaray olur. Başka oyuncu olsa bu cümleyi kullanmadım. Şuan Fenerbahçe oyuncular için daha cezbedici bir kulüp
Ulan o kadar çok eminsin ki adamın ne düşündüğünü bile biliyorsun sanki adamın menajeri. Türkiye düşüncesi yokmuş sana mı söyledi bunu ? Ayrıca gelirse hiç utanmadan burada yorum yapmaya devam edeceksin biliyorum

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,039
44,097
113
Ulan o kadar çok eminsin ki adamın ne düşündüğünü bile biliyorsun sanki adamın menajeri. Türkiye düşüncesi yokmuş sana mı söyledi bunu ? Ayrıca gelirse hiç utanmadan burada yorum yapmaya devam edeceksin biliyorum
Eder utanma mi o nedemek der dost

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,300
8,981
113
Ekli dosyayı görüntüle 589243

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de transfer için yeni bir yıldız gündeme geldi.

Fred'in sakatlığı ve Krunic'in düşük performansı nedeniyle orta saha arayışına hız veren sarı-lacivertlilerde İlkay Gündoğan ismi gündemde.

Türk asıllı Alman futbolcuyu Jose Mourinho'nun çok istediği ve Asbaşkan Acun Ilıcalı'nın bu hamle için görüşmelere başladığı öne sürüldü.

Adı zaman zaman Galatasaray'la da anılan 33 yaşındaki futbolcu Barcelona'da ikinci sezonuna hazırlanıyor.

Katalan devinde geçen sezon 51 maçta görev yapan İlkay Gündoğan 5 gol ve 14 asist üretti.​
Başkanım muazzam olur be