Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Fenerbahçe'ye Konferans Ligi’nde Tehlikeli Rakipler

Alliance

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
4,714
5,244
135
Fenerbahçe'ye Konferans Ligi’nde tehlikeli rakipler

UEFA’nın ilk kez bu sezon düzenlediği Konferans Ligi, Fenerbahçe’nin yeni rotası oldu. Kanarya, bu turnuvadaki grup ikincilerinden biriyle eşleşecek. Henüz sıralamalar netleşmedi ancak Roma, Tottenham, Basel, Slavia Prag gibi muhtemel rakipler var!

UEFA, kulüpler bazındaki turnuvaları olan Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin yanına bu sezon bir yenisini daha eklemişti: Konferans Ligi... Bu turnuvayla birlikte formatlar değişti. Avrupa Ligi’nde grup 3.’sü olan takımlar Avrupa’ya veda etmek yerine Konferans Ligi’nde yoluna devam ediyor. Fenerbahçe ’nin de bu sezonki yeni adresi burası oldu.

Play-Off turu oynayacak olan Sarı-Lacivertliler, Konferans Ligi’ndeki grup ikincilerinden biriyle eşleşecek. Son maçlar öncesinde henüz hangi takımların ikinci olacağı tam olarak netleşmedi. Ancak Jose Mourinho’nun Roma’sı, Antonio Conte’nin Tottenham’ı, İsviçre devi Basel ve Çekya’nın başarılı ekiplerinden Slavia Prag’ın ikinci bitirip Fenerbahçe’nin muhtemel rakiplerinden biri olma ihtimalleri var.

Grupta son maçlar 9 Aralık’ta oynanacak. Sarı-Lacivertliler’in rakibi 13 Aralık’taki kura çekiminde belli olacak. Fenerbahçe, Play-Off turu maçlarına ise 17 ve 24 Şubat tarihlerinde çıkacak.

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,450
64,268
113
Fenerbahçe Avrupada ki şanssızlığını kırıp daha iyi olması lazım ülke puanı için çok önemli

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,602
44,643
113
Fenerbahçe Avrupada ki şanssızlığını kırıp daha iyi olması lazım ülke puanı için çok önemli
Bizim olimpikos maci cok muhim macti adamlar uefa siralamasindaki direkt ve en onemli rakibimizdi 6 puanlik maclar gibiydi ama yenildik adamlar onumuze gecti cok kotu oldu be

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,868
4,841
113
Türk futbolunun düştüğü hale bak. Slavia Prag tehlikeli rakip diye başlık atılacak hale geldi futbolumuz.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,602
44,643
113
Tehlikli dedigi takimlar hepsi bu sene kotuler basel kotu toth kotu romada kotu prag yine en iyileri performans olarak

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,868
4,841
113
Tehlikli dedigi takimlar hepsi bu sene kotuler basel kotu toth kotu romada kotu prag yine en iyileri performans olarak
bro ben ondan demedim. hatırlasana fener td. Zico varken o kadrosuyla kimlere kök söktürüyordu.
Beşiktaş desen barça-psg-manu bunları yeniyordu zamanında.
Gs zaten uefa sahibi oldu.
yani demem o ki nereden nereye geldi Türk futbolu.

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,528
4,798
113
bro ben ondan demedim. hatırlasana fener td. Zico varken o kadrosuyla kimlere kök söktürüyordu.
Trabzonu nie katmadin la 😁😁 ilk katıldığımız s.liginde 1 yenilgi ile çıktık 😁😁😁 bide gençlerbirligi uefada ceyrek finale kadar cikmisti walencia sanszilikla elendi. Ersun yanalin ersun yanal olduğu zamanlar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,602
44,643
113
Omrum boyunca unutmayacagim adam odur bide alexdir he bide p.v.h var ama ziconun yaptigini kimse yapamadi son macimiz dep,asmandaki chelzea rovans maci haric hep hayrandim ama o son mac 2.0 ken bi gol atsak mac uziycak gerekli riskleri almamisti zadece orda kizdim yoksa cok severdim onu

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,602
44,643
113
Reis kisisel bakarsak başarılar gozukmez.. ornek bende messiyi zerre sewmem elimde olsa bogazini sikacam ama adam neyse bak gene sinirlendim 😁😁
Bende ibrahimovici hic sevmiyorim cok kotu karakterli biri kisilik olarak messi ve ronaldoyu severim 2 side yardimsever insanlar

zulfu46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
618
108
43
bir fenerli olarak tothneamı çekelim elenelim bitsin dedim. en azından lige odaklanırız

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,868
4,841
113
Trabzonu nie katmadin la 😁😁 ilk katıldığımız s.liginde 1 yenilgi ile çıktık 😁😁😁 bide gençlerbirligi uefada ceyrek finale kadar cikmisti walencia sanszilikla elendi. Ersun yanalin ersun yanal olduğu zamanlar
Trabzonu unutmuşum dostum yoksa severim Karadenizi :D