Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ferdi Kadıoğlu Ayrılığa 1 Hafta Dayanamadı! Gelmek İçin Fenerbahçe Yönetimini Aradı

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,741
151,101
113
1725439233379.png

Geçtiğimiz günlerde rekor bir bonservis bedeliyle Fenerbahçe'den, Brighton'a transfer olan Ferdi Kadıoğlu, gündemi epey meşgul etmişti. Şimdi de flaş bir gelişme yaşandı. Ayrılığa dayanamayan genç oyuncu Fenerbahçe yönetimini aradı. İşte detaylar.

REKOR BEDEL

Milli futbolcu Ferdi Kadıoğlu geçtiğimiz günlerde 2018 yılında kapısında girdiği Fenerbahçe'den, Premier Lig ekiplerinden Brighton'a transfer olmuştu. Brighton, Kadıoğlu için 30 milyon Euro bonservis bedeli ödemişti.

İNANILMAZ TEKLİF

Ferdi, çocukluk hayali olan Premier Lig'de oynama şansını kaçırmak istemedi, ayrılmak istediğini yönetime iletti. Teknik direktör Mourinho, sportif direktör Branco ve Başkan Ali Koç'un ikna çabaları yeterli olmadı. Bunun üzerine para devreye girdi. Yönetim 1.5 milyon kazanan 24 yaşındaki yetenekli sol bekine senelik 4 milyon Euro teklif etti.

ELİNİN TERSİYLE İTTİ

Ferdi, Fenerbahçe'den ayrılmasına paranın neden olmadığını belirtip, "Ben bu takımda Ferdi Kadıoğlu oldum. Geldiğimde çocuktum, burada büyüdüm. Fenerbahçe'den bugün gidiyorsam bunun nedeni asla ve asla para değil. Ben hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum. Premier Lig benim için her zaman bir rüyaydı. O nedenle bu teklifi kabul ediyorum. Para için değil, hayallerim için gidiyorum" dedi. Brighton'ın 2.5 milyon Euro'luk teklifine 'evet' dedi.

1725439329909.png

SAMANDIRA'YA GERİ DÖNÜYOR

Genç oyuncu Fenerbahçe'nin hasretine dayanamadı. Hürriyet'in haberine göre; 17 yaşında geldiği Fenerbahçe'de başarıdan başarıya ulaşan Ferdi, şimdiden özlem duymaya başlarken, sarı lacivertli kulüp yetkililerini arayarak Samandıra'da ziyaret için izin istedi.

1725439360122.png

ÖZLEM DUYUYOR

Ferdi Kadıoğlu'nun ayrılmasından sonra kısa bir süre geçmesine rağmen çok özlediği eski takım arkadaşlarıyla, teknik heyet ve personelle hasret gidermek istemesi sarı lacivertli kulüpteki herkesi duygulandırdı.

1725439386601.png

24 yaşındaki Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe formasıyla çıktığı 204 resmi maçta 18 gol ve 22 asistlik performans gösterdi.