Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

forum hakkında

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Benim aklıma bu foruma girince aklımda özdeşleşmiş süper ikililer var mesela
1- @Blue's - @Umutks41 : Blue's forumda her zaman Umutks41 i koruması altına alır ona yanlış yapılırsa saldırıya geçer e moderatör olmanın verdiği avantaj da var ve ev sahibi olarak bu ikili çok tehlikelidir Umutks41 de her zaman ona saygıda ve sevgide kusur etmez :)
2- @rhodesian35 - @Erosus : Bu ikili morgiller ailesi olarak bilinir rhodesian35 her kavgada vardır ve gelen kişilere saldırmzsa özellikle bir küfür etmezse rahatlamaz e haliyle Erosus ta ona ayak uydurmak ta pek zorluk çekmez bu aile gece ailesi olarak tanınır genelde
3- @fjalby2 - @cancana : Turuncugiller ailesinin bu iki ferdi çok mulahim sakin kişilerdir morgiller ailesi ile kıyasladığımızda tam tersi onların yanında çok mülayim ve efendiliklerini bozmayan yapıları vardır gerçi şu aralar cancana buralarda yok ve fjalby2 kendine yeni bir turuncu arayışında diyebiliriz
4- @ckmadrid - @Karatuh : Evet morgiller ailesinin diğer iki, ferdi gerçi bu aralar karatuh de kayıp ckmadrid de arada giriyor bu ikili ise ünlü bonus avcıları bir yerde bonus gördükleri zaman hemen buraya taşırlar ama şu ana kadar fazla terslikleri görülmemiştir öteki morgiller ailesi ile kıyaslandığında bu ikili işlerinde gezmekte yani bonus avlarındalardır ama bilgili kişilerdir

evet sitenin ünlü nam salmış ikililerini size saydım ilerleyen zamanlarda farklı varyasyonlarla devam edicez

dem bele3538

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
345
45
28
@Karatuh denen yavşak 80 tl mi ödemeyen göt veren ibnenin tekidir. yaptığülkedeı orospuluklarla para kazanır.en büyük hobisi göt vermektir.göt vermeden günü geçerse ogün ülkede milli yas ilan edilir

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
evet beyler forumda sizlerde buraya konuşmalarını beğendiğiniz veya beğenmediğiniz kişiler varsa nedenleri ile yazabilirsiniz biraz eleştiri zamanı eleştiriye açık olmamız lazım ben de dahil olmak üzere alınmaca gücenmece yok

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
:) ckmadrid bencede bonus işinde usta benim gözlemlediğim

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
:) olaya bak ya adam virüs gibi heryerde

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,828
629
113
Evolaydis dincer33 ikilisini unutmuşsunuz :)