Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Forum Hk.

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Herkese merhaba arkadaşlar. Belkide bu konuyu açtığım için sinirlenecek yada ters tepki verecek insanlar vardir ama yinede açmak istedim.
Sitelerin yaptığı kampanyalar, etkinlikler, bonuslar vs. Burda konu açılarak herkesin faydalanmasi için paylaşılıyor. Konuyu açan arkadaş veya konuya cevap veren biri etkinlik için ne yapılması gerekiyor. Sartlar ne nasıl yapıyoruz gibi tüm detayları sade ve görsel koyarak paylaşıyor. Ama bazi arkadaşlar sazan gibi hiçbirseyi okumadan konuya atlıyor şunu nasıl yapıyoruz bu nasıl oluyor sitenin linkini verirmisiniz gibi boş ve gereksiz yorumlarla konuyu kirtletiyorlar. Yakın zamandan örnek vericek olursak betco sitelerinde şuan devam eden ftn kampanyasi. Sağolsun bazi düşüneli arkadaş o kadar zahmet edip adim adım herşeyi açıklıyor yazıyor birde üstüne görsel koyup ordan gösteriyor. Başka kullanıcı altina nasıl yapıyoruz cuzdani nasıl bağlıyoruz gibi gereksiz sacma sapan yorumlarla konuyu gereksiz yere kirletiyor . Adam googleden bakip hemen ulaşabileceği site icin sitenin linkini istiyor. Sizin yerinizde olsam böyle eringen insanlara zerre kadar yardımcı olmam.

Konu hakkinda sizinde düşüncelerinizi merak ediyorum.. saygılarımla 👌

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Hepimiz tâbikide herşeyi bilemeyiz yardımlaşmak önemli ama insanlari aptal yerine koyup hicbir açıklamayı doğru düzgün okumadan konularin kirletilmesi bana doğru gelmiyor