Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet FTN Ödül Hakkında

akcakocalı

Chobain
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,152
3,576
113
Bugün maillere bakayım dedim ftn ödülleri diye mail gelmiş bir baktım kodlar var 6 tane her biri 30 ftn 180 ftn dolara çevirdim Paribu hesabıma aktardım 2000 TL he bakın para geçti nasıl oldu anlamadım bunlar temmuza kadar satılmıyordu nasıl oldu bilen varmı Paribu hesabıma suan 2000 TL geldi ateşten xftn tokenlerim halan duruyor dostlar garip bir olay oldu ftn ödül vermişler 180 adet çok şaşkınım

Alcade

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,749
473
83
Bugün maillere bakayım dedim ftn ödülleri diye mail gelmiş bir baktım kodlar var 6 tane her biri 30 ftn 180 ftn dolara çevirdim Paribu hesabıma aktardım 2000 TL he bakın para geçti nasıl oldu anlamadım bunlar temmuza kadar satılmıyordu nasıl oldu bilen varmı Paribu hesabıma suan 2000 TL geldi ateşten xftn tokenlerim halan duruyor dostlar garip bir olay oldu ftn ödül vermişler 180 adet çok şaşkınım
Nereye felmiş frn ler hangi hesaba

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Valla reis anlamadım kod vermişler 6 tane girdim kodları 180 ftn oldu dolara çevirdim öektim xftnler de duruyor ne oldu anlamadım başka bir ödül mü kazandım acaba
Dostum ftn ile xftn ayrı şeyler ftn satışı var xftn satışı yok temmuzda açılacak sana siteler xftn değil ftn kodu göndermiş sende onları girip paranı çekmişsin

eldendoviz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,322
640
113
gonderilen mailin ekran goruntusunu at gorelim kardes

Emin6991

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
206
59
28
Arkadaşlar bu arkadaş yalan söylüyo gelen kodlardan sadece 1 tanesi kullanılıyo xftn tokeni olarak kullanabiliyosunuz şuanki değeri 0.53 usd değerinde ve 23 temmuzda satışı başlayacak

Masterchef25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
203
43
Arkadaşlar bu arkadaş yalan söylüyo gelen kodlardan sadece 1 tanesi kullanılıyo xftn tokeni olarak kullanabiliyosunuz şuanki değeri 0.53 usd değerinde ve 23 temmuzda satışı başlayacak
Doğru xftn temmuzda dönüşecek ama arkadaş ftn olduğunu söylüyor
Hemen insanları yalancı diye yaftalamayin

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
2000 liraya 209 ftn token oluyo sence 209 token hediye verme ihtimali varmı
Veriyorda 500 e kadar veriyordu görmüştüm çarktan ama baya bir hoplatılman lazım çıkana kadar zor yani

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,196
560
113
Benim belki binlerce dolarlık kodlarımı, siteler benden önce girmişti, bişey demedim, ya 5 dk önce gelmiş mesela, giriyodum kodu bulunamadı diyodu, o siteleri şikayet etsem varya lisansları alınır

akcakocalı

Chobain
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,152
3,576
113
Lan tırrek yalan borcum mu var sana verdi işte 1800 TL para geldi paribuys durup dururken ne yakan atayım salak mısın sen