Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol G.Saray, Man United Virajında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,189
3,952
113
Aynı maçları izlemiyoruz sanırım, top kontrolü yapamayan, sürekli 3 kişinin arasına girmeye çalışıp topu kaybeden, bencil oynayan adamdan bahsediyorum ben dostum. Türk diye eleştirmiyorum. Abdülkerim de türk ama pek eleştiri almıyor farkındaysan çünkü maç içinde saçma sapan hareketler yapmıyor. Küme düşürmekten kurtardı dediğin sezonda da hep böyle hatalar yapıyordu. Bencilliğini bir kenara bırakıp biraz takım bazlı düşünse o zaman 2-3 kişinin arasına girip gol atmaya çalışırken topu kaybetmek yerine paslasarak takıma faydalı olur iyice
geçen penaltıyı pas attı knka icardı dışarı vurdu

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,791
9,922
113
Kerem Aktürkoğlu bu takımın en iyi futbolcularından, gözünüzün önünde kendini bu kadar geliştiren kaç futbolcu gördünüz bilmiyorum. Erzincan'dan çıktı geldi formayı söktü aldı kaç kere Messivari performanslarla 15dkda maç çözdü. Icardi ile müthiş uyum yakaladı dünyanın asistini yaptı adama. Mertens, Sergio gibi futbolcuların çok daha leş maçları var ama sırf Türk diye takımın en iyi futbolcularından birine ön yargılı davranmanız tek hatasında gömmeye çalışmanız garip geliyor. Umarım Kerem oynar.
Keremin tek problemi modunu hızlı düşürmesi buda performansını etkiliyor
Eminim çektiği sutda gol atmak istiyor direkden dönse oflayip pufluyor halbuki topu takip etse tekrar kazancak ama onu yapmayıp modunu dusuruyor

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,791
9,922
113
Ewet beyler alalım linkleri size zahmct

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,152
25,091
113
Manu acık verıyo bı one gecebılsek keske

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Ortasahayi çok rahat geçiyorlar 1 gol bulup üstüne yatmamiz lazım

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,791
9,922
113
Bayern Kopenhag a puan kaptirma bari yoksa dumaniz

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,698
2,005
113
@Daimon dost bu akşam biraz daha iyi olsak galibiyet gelecek orta sahaya endombele olması şart biraz kalabalık tutsa orta sahayı galibiyet gelir kerem acil çıkması lazım oyundan

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
Yine sacma sapan bir golle 2-1 biter

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
İlk yarı çok yıprandı GS özellikle rashford boeyi harcadı bu baskıyı bi şekilde kırması lazım fazla dayanamaz gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...