Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Galatasaray - Bayern Kim Kazanır?

Galatasaray - Bayern Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    150

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,212
3,959
113
gsli değilim de manu maçından sonra utandım harbiden ben yenemez diye düşünüyodum bu maçtanda puan çıkarır gs

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Sence ne olur Asabii
Valla soyle Sinan Engin Gibi Yorum yapmak istemıyorum Dost ama Gs Panıklemezse Puan Alma Sansını %60 larda goruyorum bayern acemı hatalar yaparsan sonucu agır olur kontrollu olursak Puan alırız

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,788
151,183
113
Valla soyle Sinan Engin Gibi Yorum yapmak istemıyorum Dost ama Gs Panıklemezse Puan Alma Sansını %60 larda goruyorum bayern acemı hatalar yaparsan sonucu agır olur kontrollu olursak Puan alırız
30 da icardi atsın
geriye yaslanmazsak puan alırız
bayern 20 dakika da bir gol atarsa ardı arkası kesilmez
kontrollü oynayalım dediğini katılıyorum Asabii

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
30 da icardi atsın
geriye yaslanmazsak puan alırız
bayern 20 dakika da bir gol atarsa ardı arkası kesilmez
kontrollü oynayalım dediğini katılıyorum Asabii
İcardı ılerıde Yanlıs kalmamalı Dost bayern ıcardıye onlem alır bızım beklerımız ve kanatlarımızın oyuna etkı etmesı lazım Hiç bir takım yenılmez degil Dost alisamıyende kımlerı yendı Gs bayern yenebılır biraz zor olur ama Neden olmasın oyuzden Kontrollu panık yapmadan hakreket edersek ıstedıgımızı alırız Bayern de gruplara gs nın gelmesınden Pek memnun kalmadı digerleri Gibi

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,004
1,818
113
Gönlüm tabiki Galatasaraydan yana ancak gercekci olmak gerekirse gram sans tanımıyorum Galatasaraya malesef
Manu içinde öyle demiştik Bayern kopenhap maçını izlediniz mi neredeyse yeniliyordu ben %50 %50 diyorum

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Avrupa'da daima bütün TÜRK takımlarını desteklerim ama birazda gerçekçi olmak lazım adamlar gruplarda son 5 sezonda 1 kere berabere kalmış.

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Bir galatasaraylıyım ve bu maçtan keyif almaya bakacağım
Bayern deplasmanda chelsea' yı 3- 0 yense kim şaşırır
Chelsea kim
3 transfer döneminde 1 milyar pound para harcayan takım
Bayern yetenek, fizik ve organizyon olarak avrupanın en iyi 3 takımından biri
Bayern' den bir şeyler öğrenmeye bakmalıyız.
Sonuca önem vermiyeceğim bu maçta
Oyunda kalabilelim yeter

Shewinsko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,570
2,696
113
Kopenhag Bayern maçını izlediyseniz eğer. Stadın baskısı GS nin isteği bu maçta belirleyici olacaktır. GS mutlak pozisyonlara girecektir. Çift on libero şart bu maçta. Ndombele mutlak oynamalı bence. 4-5-1 oynamaliyiz ve çift on libero bu maç için en önemli kriter. Ben GS yenilse bile absürt şekilde yenilecegini düşünmüyorum. Beraberlik de GS nin işine gelecektir. Bayern bu grubun favorisi ama GS bu maçı yenerse aldığı motivasyon ile depte kopenhang i da yenecektir. Ben bu gruptan çıkacağımıza net inanıyorum.

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
Kopenhag Bayern maçını izlediyseniz eğer. Stadın baskısı GS nin isteği bu maçta belirleyici olacaktır. GS mutlak pozisyonlara girecektir. Çift on libero şart bu maçta. Ndombele mutlak oynamalı bence. 4-5-1 oynamaliyiz ve çift on libero bu maç için en önemli kriter. Ben GS yenilse bile absürt şekilde yenilecegini düşünmüyorum. Beraberlik de GS nin işine gelecektir. Bayern bu grubun favorisi ama GS bu maçı yenerse aldığı motivasyon ile depte kopenhang i da yenecektir. Ben bu gruptan çıkacağımıza net inanıyorum.
ndombele halısahada bir maç çıkartmaz dost görmüyonmu güreşçi gibi acil form tutması lazım