Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Galatasaray Bayern Maçı Ne Olur

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,290
1,070
113
Duygusal yorumları bırakalım
Mantık düzleminde tartışalım
Ben maça
Muslera
Boey sanchez kerim angel( kaan) ndombele lukas tete( ziyech) kerem zaha icardi ile çıkacagımızı ve puan alacağımızı düşünüyorum...

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,124
2,508
113
Duygusal yorumları bırakalım
Mantık düzleminde tartışalım
Ben maça
Muslera
Boey sanchez kerim angel( kaan) ndombele lukas tete( ziyech) kerem zaha icardi ile çıkacagımızı ve puan alacağımızı düşünüyorum...
Muslera
Boey davinson abdü angelino
Ndombele Kaan torreira
Tete(Barış). Zaha(Kerem)
İcardi

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,161
43,666
113
Şimdi şunu diyim Bayern in Kopenhag maçına aldanmayalım Kopenhag geçen sene Manchester city e bile yenilmemşşti öyle hatırlıyorum, ben de Galatasaray'lıyım Manu maçı öncesi yenilmeyiz demiştim, Bayerni yener miyiz zor evet yenmekten ziyade o baskıyı atlatabilir miyiz o çok önemli Alman disiplini İngilizlere benzemiyor Kimmich kötü bir maç çıkarırsa orta sahada kaptığımız toplarla atakta olabiliriz fakat benim en kesin düşüncem şu ki bu maç Manchester maçına benzemez o maçta sergio olivieranın hatasıyla yediğimiz golü hemen telafi ettik, fakat Bayern gol atarsa o rüzgarla 2 yi 3 ü bulmaları zor olmaz, Musiala ve Saneyi tutarsak berabere bitirebiliriz. Maçın en kilit anları duran vuruşlar olacaktır benim maç yorumum bu
İlk yarı 2 0 geride kapatırız
2. Yarı 1 atarız 2 1 biter gibime geliyor ama sonuç olarak futbol bu top yuvarlak.
Gönlüm kazanmamızdan yana tabiki.
Başarılar Avrupanın Fatihi Şanlı Galatasaray'ım 🦁

Jhornet

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,415
597
113
5 olur
jhornetten kesin bilgi

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,125
648
113
Bayerne guveniyorum 7.5 üst oynayacam 7 atsa eşek değil 1 tane yer

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,290
1,070
113
Şimdi şunu diyim Bayern in Kopenhag maçına aldanmayalım Kopenhag geçen sene Manchester city e bile yenilmemşşti öyle hatırlıyorum, ben de Galatasaray'lıyım Manu maçı öncesi yenilmeyiz demiştim, Bayerni yener miyiz zor evet yenmekten ziyade o baskıyı atlatabilir miyiz o çok önemli Alman disiplini İngilizlere benzemiyor Kimmich kötü bir maç çıkarırsa orta sahada kaptığımız toplarla atakta olabiliriz fakat benim en kesin düşüncem şu ki bu maç Manchester maçına benzemez o maçta sergio olivieranın hatasıyla yediğimiz golü hemen telafi ettik, fakat Bayern gol atarsa o rüzgarla 2 yi 3 ü bulmaları zor olmaz, Musiala ve Saneyi tutarsak berabere bitirebiliriz. Maçın en kilit anları duran vuruşlar olacaktır benim maç yorumum bu
İlk yarı 2 0 geride kapatırız
2. Yarı 1 atarız 2 1 biter gibime geliyor ama sonuç olarak futbol bu top yuvarlak.
Gönlüm kazanmamızdan yana tabiki.
Başarılar Avrupanın Fatihi Şanlı Galatasaray'ım 🦁
Mac sonu yorumları gorur gibiyim bayern de eski bayern degil kim min falan oynuyor diyecekler. Manu bunlara depte 3 attı, kopenhag yeniyordu. Bekleyip görelim

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Daha 20 gün var
20 günde neler olur neler
Mesela sakatlık olur mu kadro disilar v.s v.s daha uzun süre var

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,485
26,464
113
4-6 gol arası olur

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,206
2,320
113

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,331
113
Cat pat futbol bilgisi olan ve takip eden varsa öyle Bayern gelip gs 5-6 atar su bu yorumlar net gs dusmanligidir.
Hiçbir futbol gerçeğinde Bayern in 5-6 atacağı çıkmaz
Ben bayernin öyle yada böyle yenecegini düşünüyorum ancak gs Bayern e çok zor anlar yaşatır buda bir gerçek
Bayern in eski orta alan gücü kim ne derse desin eskisi gibi değil bu maç in kilit noktasi ortasahalarin olacaktir
Öyle önde basalım pres futbolu oynayalım falan düşünceyle cikilirsa o zaman işimiz çok zor asıl iş orta alan baglatisini kırmak olmalı
Ben Okan hocanın buna dikkat edip öyle çıkacağını düşünüyorum ortasahayi ne kadar kutleyebilirsek o kadar puan alma ihtimalimiz yükselir

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

haluklevent

Ahmo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,441
1,054
113
Cat pat futbol bilgisi olan ve takip eden varsa öyle Bayern gelip gs 5-6 atar su bu yorumlar net gs dusmanligidir.
Hiçbir futbol gerçeğinde Bayern in 5-6 atacağı çıkmaz
Ben bayernin öyle yada böyle yenecegini düşünüyorum ancak gs Bayern e çok zor anlar yaşatır buda bir gerçek
Bayern in eski orta alan gücü kim ne derse desin eskisi gibi değil bu maç in kilit noktasi ortasahalarin olacaktir
Öyle önde basalım pres futbolu oynayalım falan düşünceyle cikilirsa o zaman işimiz çok zor asıl iş orta alan baglatisini kırmak olmalı
Ben Okan hocanın buna dikkat edip öyle çıkacağını düşünüyorum ortasahayi ne kadar kutleyebilirsek o kadar puan alma ihtimalimiz yükselir
Futbul ruhtur ruh anlamıyor bunlar gs kafayı nasıl aldı kadrosu çok mu iyiydi hayır ama aldı bunlar orana göre konusurlar