Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray -Hatay Maçı

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,813
2,101
113
Arkadaşlar lütfen küfürlü yorumlar yapmayalım
Gece gece Twittera girdim bunları gördüm yorumlarınız nedir

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,281
7,991
113
Arkadaşlar lütfen küfürlü yorumlar yapmayalım
Gece gece Twittera girdim bunları gördüm yorumlarınız nedir
Kurallar ne diyo o kadar bir bilgiye sahip değilim ama batman oyuncuya gerçekten pozisyon kaybettirecek teması yapsaydı ofsayttı bence benim mantığıma göre. Ama tekrar tekrar izlediğimde kaleye yakın ve top zaten kaleden uzağa doğru yöneliyor. Hatayli oyuncunun pozisyonunu bozmamis. Ama kurallar ofsayt diyorsa calmaliydi en azından var hakemi

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,813
2,101
113
Kurallar ne diyo o kadar bir bilgiye sahip değilim ama batman oyuncuya gerçekten pozisyon kaybettirecek teması yapsaydı ofsayttı bence benim mantığıma göre. Ama tekrar tekrar izlediğimde kaleye yakın ve top zaten kaleden uzağa doğru yöneliyor. Hatayli oyuncunun pozisyonunu bozmamis. Ama kurallar ofsayt diyorsa calmaliydim en azından var hakemi
Dostum pozisyon ofsayt ama var müdahale edemez dedi 3 emekli hakemde o nasıl oluyor bende anlamadım lig başladı hakem konuşmaya başladık yarın da komik bir hata FB ye yaparlar

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,281
7,991
113
Dostum pozisyon ofsayt ama var müdahale edemez dedi 3 emekli hakemde o nasıl oluyor bende anlamadım lig başladı hakem konuşmaya başladık yarın da komik bir hata FB ye yaparlar
Ya hakemler ciddi anlamda ne kadar inkar edilse de büyük takımların maçlarında baski altında kalıyorlar. Yeri geliyo kayiriyolar. Ama şu pozisyonda Anadolu kulübü de gol atmış olsa görüp yorumlaması çok zor. Biz bile 10 tekrardan sonra bazı şeyleri anlamaya calisiyoruz

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,281
7,991
113
Ya hakemler ciddi anlamda ne kadar inkar edilse de büyük takımların maçlarında baski altında kalıyorlar. Yeri geliyo kayiriyolar. Ama şu pozisyonda Anadolu kulübü de gol atmış olsa görüp yorumlaması çok zor. Biz bile 10 tekrardan sonra bazı şeyleri anlamaya calisiyoruz
Haaa kurallar hata diyorsa hatadır orası ayri

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Hakem hata yapar anlarsın da VAR hakemi bilgisayar başında sweet bonanza mı çeviriyor görmüyor mu şunları anlamak mümkün değil

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,728
2,999
113
Kendi takiminin maçına bak bırak bunu hakemler vs düşünsün bu dusmaniligi bırakın artık cidden yeter açık aranacaksa heryerde açık bulunur Twiterdeki bu arakdas FB li neden Beşiktaşlı Trabzonlu bulmuyor

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,040
24,653
113
Kendi takiminin maçına bak bırak bunu hakemler vs düşünsün bu dusmaniligi bırakın artık cidden yeter açık aranacaksa heryerde açık bulunur Twiterdeki bu arakdas FB li neden Beşiktaşlı Trabzonlu bulmuyor
Imza kase

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,954
43,550
113
👏🏻👏🏻

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,281
7,991
113
Bülent Yıldırım: Burada ofsayt kararını sahadaki yardımcı verecek. Yardımcı hakeme göre top daha geriye düştüğü için oynatmayı tercih etti. Kişiden kişiye değişebilecek bir pozisyon. Ben sahada olsam benim için de ofsayt. Ama yardımcının bir şüphesi olmazsa, net bir karar verilmezse VAR hakemi çağıramıyor.

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,281
7,991
113
Bülent Yıldırım: Burada ofsayt kararını sahadaki yardımcı verecek. Yardımcı hakeme göre top daha geriye düştüğü için oynatmayı tercih etti. Kişiden kişiye değişebilecek bir pozisyon. Ben sahada olsam benim için de ofsayt. Ama yardımcının bir şüphesi olmazsa, net bir karar verilmezse VAR hakemi çağıramıyor.
Diğerleri de aynı şeyi diyo. Net diyemezsin ofsayta diye @ferdikadıoğlu

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,281
7,991
113
Bahattin de
Bu sana göre, bana göre pozisyonu.
Demiş. Bariz net kural ihlali yok açıkçası. Tam benim dediğim gibi bence olay @ferdikadıoğlu