Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray İstanbul'da Zalgiris'i Yenerek Şampiyonlar Ligi'ndeki Yoluna Devam Etmek İstiyor

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,547
64,313
113
1690967083688.png

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu rövanşında Litvanya temsilcisi Zalgiris'i konuk edecek.

Rams Park'ta yapılacak müsabaka saat 21.30'da başlayacak. Karşılaşmayı Fransa Futbol Federasyonundan hakem Willy Delajod yönetecek.
Delajod'un yardımcılıklarını Erwan Finjean ve Cyril Mugnier üstlenecek. Müsabakanın dördüncü hakemi Thomas Leonard olacak.

Süper Lig'de geçen sezonu şampiyon tamamlayarak UEFA Şampiyonlar Ligi'ne 2. eleme turunda başlayan sarı-kırmızılı takım,
Zalgiris ile yaptığı ilk maçtan 2-2 beraberlikle ayrıldı. Galatasaray'ın tur atlaması için karşılaşmadan galibiyetle ayrılması gerekiyor.
Müsabaka, berabere sonuçlanması durumunda uzatmalara gidecek.

Galatasaray, maçı kaybetmesi halinde ise yoluna UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu'ndan devam edecek.
Tur atlayan takım ise Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu'nda Slovenya'nın Olimpija Ljubljana ile karşılaşacak.

Galatasaray'da Lucas Torreira sakatlığı, Mauro Icardi ile Wilfried Zaha da UEFA listesinde olmadığı için Zalgiris mücadelesinde süre alamayacak.

Galatasaray: Muslera, Boey, Nelsson, Abdülkerim, Angelino, Berkan, Oliveira, Zaniolo, Mertens, Kerem, Bakambu.

Zalgiris: Gertmonas, Pavelic, Hnid, Vucur, Bopesu, Buff, Kendysh, Gorobsov, Golubickas, Fofana, Oyewusi

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
ilk yarı 3 tane atar
2.yarı 1 tane atar 4 golle uğurlarız dost
:)
İçimi okumuşsun yemin ederim. Bakambu mu Halil mi olacak santrafor ama bakalım dün Okan hoca basın toplantısında net bir şey söylemedi.

cberkdogdu

✅ 💲💲💲💲💲💲
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,360
6,617
113
Galatasaray her iki yarıda da gol atar ✅

snopy1991

Beni gınayan benim köyneğimi giysin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
913
367
63
GS 3.5 üst gol atar bahsi alın. Rahat gelecektir. GS maça çok hızlı başlayacak ilk yarım saatte en az iki gol bekliyorum

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Kör topal sahaya çıkıyoruz yine.. Ya şu transferleri zamanında niye yapmazlar deli oluyom

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Aynısını diyecektim şimdi.
Zaniolo Juventus ile anlaşmış 35m avroya transfer olmuş diye yazılıyor. Juventus ricacı olmuş oynamasın sakatlanır diye.

Bakalım maçtan sonra çok konuşulur bu olay eğer doğru değilse.

numbrella

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,421
1,087
113
Ee bu kadroyla ne olur şimdi

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Ee bu kadroyla ne olur şimdi
Valla ben Zaniolo-Bakambu-Kerem-Morutan filan bekliyordum adam sanki lig maçına çıkyıor full yerli çıkartmış sinirden sövdüğümün haddi hesabı yok elenirse içinden geçerler okanın kendisi kaşınıyor.