Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Galatasaray - Molde Maçı Hk.

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Rezil oyun Okan buruk teknik direktörse ben messiyim

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Okan hoca Felan değil yeminle şu kadro ile moldeye 2 maçta 6-7 tane atamiyorsan yazik yani

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,403
10,974
113
Kazanalım la şu maçı uykum geldi

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,793
15,215
113
Icardi bitik kerem bitik daha oyunda tutuyor Okan Buruk hoca değil bu maç ispatı oldu 60 dakikadır savunmada ileriye çıkamıyor
Gerizekalı işte. Keremi kazanacam diye kaç maçtır oynatıyor ve çocuk her maçı zikip atıyor. Maç başına şu aralar minimum 10-15 top kaybı yapıyordur heralde. Hadi ligde yabancı kuralı var diye oynatirsin da clde barış ve keremle oynamak tamamen saçmalık. Abdülkerim zaten gruplarda içimizden geçmelerini sağlayacak. Çok ağır kalıyor Cl maçlarında

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,793
15,215
113
Icardi bitik kerem bitik daha oyunda tutuyor Okan Buruk hoca değil bu maç ispatı oldu 60 dakikadır savunmada ileriye çıkamıyor
Gerizekalı işte. Keremi kazanacam diye kaç maçtır oynatıyor ve çocuk her maçı zikip atıyor. Maç başına şu aralar minimum 10-15 top kaybı yapıyordur heralde. Hadi ligde yabancı kuralı var diye oynatirsin da clde barış ve keremle oynamak tamamen saçmalık. Abdülkerim zaten gruplarda içimizden geçmelerini sağlayacak. Çok ağır kalıyor Cl maçlarında
Bide son zamanlarda keremi 11de gördüğüm zaman artık açıp izlemiyorum maçı, çıkınca izlemeye başlıyorum

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Valla ben şunu gördüm dün Molde becerikli olsaydı ve Muslera gününde olmasaydı turu geçemezdi Evinde hazır değilken yakaladı Iyi takım Molde
Gs savunma kötü arkaya atılan ve araya atılan toplarda Nelson ve Abdülkerim yavaş kalıyor Gruplarda iyi takım gelirse çok zor bu defans ve orta saha ile Her maç 4 lük 5 lik olur Gs liler bence hiç sevinmesin Bu kadro olmaz dua etsinler Boeye gibi oyuncuya sahip 90 dakika koşuyor fiziğiyle canıyla oynuyor Nelson un çok açığını kapattı
Toreranin yanina savaşçı onun gibi biri lazım Defansa da Marcao gibi hızlı ve fizikli biri lazım
Mertens ve Tete de savunma sifir Tete yi de beğenmedim Barış Alperden fazlasi yok çok pas hatası yapıyor kondisyon da yok Kerem çok kötü
Bu sene Molde nerdeyse maçın çoğu bölümünü tek kale oynadı

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,793
15,215
113
Valla ben şunu gördüm dün Molde becerikli olsaydı ve Muslera gününde olmasaydı turu geçemezdi Evinde hazır değilken yakaladı Iyi takım Molde
Gs savunma kötü arkaya atılan ve araya atılan toplarda Nelson ve Abdülkerim yavaş kalıyor Gruplarda iyi takım gelirse çok zor bu defans ve orta saha ile Her maç 4 lük 5 lik olur Gs liler bence hiç sevinmesin Bu kadro olmaz dua etsinler Boeye gibi oyuncuya sahip 90 dakika koşuyor fiziğiyle canıyla oynuyor Nelson un çok açığını kapattı
Toreranin yanina savaşçı onun gibi biri lazım Defansa da Marcao gibi hızlı ve fizikli biri lazım
Mertens ve Tete de savunma sifir Tete yi de beğenmedim Barış Alperden fazlasi yok çok pas hatası yapıyor kondisyon da yok Kerem çok kötü
Bu sene Molde nerdeyse maçın çoğu bölümünü tek kale oynadı
Molde az akıllı olsa rahat turu geçerdi. Her iki maçta da bizden iyi oynadılar. Okan şu saçma kadro fantezilerini bırakmazsa gruplarda averaj takımı yaparlar

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Molde az akıllı olsa rahat turu geçerdi. Her iki maçta da bizden iyi oynadılar. Okan şu saçma kadro fantezilerini bırakmazsa gruplarda averaj takımı yaparlar
Bu kadroya Fatih Terim giderdi büyük oyuncuları kontrol eden motive eden iyi oynatan adamdı Terim Okan da ne taktik var ne Kadro düzeni var oyuncu değişikliği konusunda da özürlü oyunu da okuyamıyor Allaha emanet gidiyor bakalım