Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Galatasaray Şampiyonlar Ligi - Grup Aşamasını Geçer Mi

Galatasaray Şampiyonlar Ligi - Grup Aşamasını Geçer Mi

• Kullanılan toplam oy
    138

kaan73

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
79
25
18
Galatasaray'ın son iki maçında hepsini almasını bekliyorum

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Aynen öyle reis ama bence Kopenhag Uniteddan daha diri ve organize bir takım
Aksine çok iyi izledim 2 haftadır lig maçlarını çok kırılgan takım orta sahası çok kötü Torera Olivera yaparsa orta sahayı ele geçirir Gs Kopenhagdan çok daha iyi takım umarım geçer Bir Fenerli olarak can-ı gönülden istiyorum Bayern Münih maçında pislik döndü Avrupada Türk takımlarını hep doğruyorlar istemiyorlar başarılı olmamızı en son bizide Ivan Bebek denen şerefsiz yakmıştı o sene final oynardı bizin takım

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Önde baskı kurarak hizli oyuncularla başlamalı sol Kerem ve sağ Barış Alper Icardinin de arkasında Ziyeci oynatip orta sahayı da Torera Olivera yaparsa alır maçı ama saçma bir kadro ve sistemle çıkarsa kaybeder evinde ilk maçında yanlış kadro seciminden puan kaybetmişti sonraki değişikliklerle beraberliği kurtardı

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,805
15,229
113
Aksine çok iyi izledim 2 haftadır lig maçlarını çok kırılgan takım orta sahası çok kötü Torera Olivera yaparsa orta sahayı ele geçirir Gs Kopenhagdan çok daha iyi takım umarım geçer Bir Fenerli olarak can-ı gönülden istiyorum Bayern Münih maçında pislik döndü Avrupada Türk takımlarını hep doğruyorlar istemiyorlar başarılı olmamızı en son bizide Ivan Bebek denen şerefsiz yakmıştı o sene final oynardı bizin takım
Zaten o Ivan bebek denen yavsak düzgün yönetse fener rahat final görürdü o sene çünkü baya iyilerdi hem oyun hem de kadro olarak

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,395
8,104
113
Galatasaray Final maçlarını iyi oynar. O bakımdan çok zor gibi gözükse de Aslan Aslanlar gibi oynar ve son 16ya kalır