Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray Tur İçin Sahada

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
75,792
58,722
113
1702374052631.png

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 6. ve son hafta maçında deplasmanda Danimarka'nın Kopenhag ekibiyle karşı karşıya gelecek.

Başkent Kopenhag'daki Parken Stadı'nda TSİ 23.00'te başlayacak maçı, İtalyan hakem Daniele Orsato yönetecek. Müsabakada Orsato'nun yardımcılıklarını ise Ciro Carbone ve Alessandro Giallatini yapacak.

Karşılaşma Exxen platformundan canlı olarak yayınlanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda çıktığı 5 maçta bir galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşayan Galatasaray'ın 5 puanı bulunuyor.
Sarı-kırmızılı takım, aynı puana sahip Kopenhag'ın ardından averajla üçüncü sırada yer alıyor.

Üst tura çıkmayı garantileyen Alman ekibi Bayern Münih'in 13 puanla zirvede yer aldığı grupta, İngiltere temsilcisi Manchester United ise 4 puanla son sırada bulunuyor.

Grupta Galatasaray ile Kopenhag arasında İstanbul'da oynanan maç 2-2 berabere tamamlanmıştı.

Kopenhag: Grabara, Jelert, Vavro, Boilesen, Diks, Gonçalves, Falk, Lerager, Bardghji, Elyounoussi, Claesson

Galatasaray: Muslera, Sacha Boey, Sanchez, Abdülkerim, Angelino, Kaan Ayhan, Torreira, Ziyech, Kerem Aktürkoğlu, Zaha, Icardi

Corley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
114
43
İçimizden geçecekler gibi başkan tür mür hayal artık

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,878
9,608
113

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 6. ve son hafta maçında deplasmanda Danimarka'nın Kopenhag ekibiyle karşı karşıya gelecek.

Başkent Kopenhag'daki Parken Stadı'nda TSİ 23.00'te başlayacak maçı, İtalyan hakem Daniele Orsato yönetecek. Müsabakada Orsato'nun yardımcılıklarını ise Ciro Carbone ve Alessandro Giallatini yapacak.

Karşılaşma Exxen platformundan canlı olarak yayınlanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda çıktığı 5 maçta bir galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşayan Galatasaray'ın 5 puanı bulunuyor.
Sarı-kırmızılı takım, aynı puana sahip Kopenhag'ın ardından averajla üçüncü sırada yer alıyor.

Üst tura çıkmayı garantileyen Alman ekibi Bayern Münih'in 13 puanla zirvede yer aldığı grupta, İngiltere temsilcisi Manchester United ise 4 puanla son sırada bulunuyor.

Grupta Galatasaray ile Kopenhag arasında İstanbul'da oynanan maç 2-2 berabere tamamlanmıştı.

Kopenhag: Grabara, Jelert, Vavro, Boilesen, Diks, Gonçalves, Falk, Lerager, Bardghji, Elyounoussi, Claesson

Galatasaray: Muslera, Sacha Boey, Sanchez, Abdülkerim, Angelino, Kaan Ayhan, Torreira, Ziyech, Kerem Aktürkoğlu, Zaha, Icardi
Reis en iyi tahminin nedir, gs yenerinemi, gsnin toplam 6 isabetli şutunamı

Edebiyat0035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
192
43
Galatasaray Tarih yazmayı sever yani zoru daha cok seviyor yani turu öyle böyle gececek

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,788
1,459
113
türk takımları savunma yapamıyor. saldıracak mıyız, kontrollü mü oynayacağız bilemiyorum. bayern maçlarına dönüp keşke diyoruz . keşke kontrollü oynasaydık o maçlarda. olan oldu. bu maçta saldırıp gol atmaya çalışsak o ara bi kontra ile gol yesek daha kötü olacak. kontrollü oynamaya çalışsak, rakip sürekli ablukaya alacak. ne olacağını şu an kestiremiyorum. tek istediğim ilk golü biz bulursak danimarka ekibi saldırmak zorunda kalacak. biz de boşluklardan yararlanıp ikinciyi bulabiliriz. diğer türlü kopenhag ilk planda galibiyete ihtiyacı yok. kontrollü başlayıp biz saldıracağız onlarda ilk golü atarsa maç kopar. artık bi o kale bir bu kale olur. tahminim hem atak hem kontrollü oynayıp bu maçı gol yemeden 1-0 galatasarayımız kazanacaktır. yanlış duymadınız evet deplasmandan gol yemeden turlayıp evimize döneceğiz .

ft7474

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
856
400
63
Galatasaray alır degerlendirin beraberlikte yetmiyor bol şans.

Corley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
114
43
Olacakları söylüyorum bizim maçı berabere bitirecek UEFA manuda bayerni yenmesi için elinden geleni yapacak Uefa ve gurupta sonuncu olucaz

SaldirayAbi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,744
3,411
113
Atlar geliriz

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,388
2,604
113
duran toptan çakar ziyech yeneriz

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,424
4,952
113
Kopekhaga 6 atariz geriisini bilmem

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
93,647
140,940
113
Gs oranı düne göre yükselişe geçmiş
unıted a gruptan çıkarmaları için herşeyi yapacaklar
Bu sene kupa bizim diyoruz copenhang başlangıç
1-3 skor veriyorum
Günümüz güzel olsun dostlar

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,903
7,812
113
Gs oranı düne göre yükselişe geçmiş
unıted a gruptan çıkarmaları için herşeyi yapacaklar
Bu sene kupa bizim diyoruz copenhang başlangıç
1-3 skor veriyorum
Günümüz güzel olsun dostlar
Ağa o Münihin varya.. bize karşı oynadıklarının yarısını bile oynamadılar bunlara karşı

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
93,647
140,940
113
Ağa o Münihin varya.. bize karşı oynadıklarının yarısını bile oynamadılar bunlara karşı
Garantilendikten sonra yüklenmediler
ama her yenecekleri maça güzel para veriyorlar
buna rağmen iyi futbol oynamadılar
copeng geçeriz
sonra çeyreği geçeriz
sonra yarıda bayern ni yeneriz
2 kere elimizden kaçtılar 3 te kaçamazlar

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
863
113
Ben avrupalıları sevmem kancıktırlar
Adamlar resmen ülke meselesine çevirdi
Stadda gs formasına benzeyen renk bile giyilirse staddan atacaklarmış
İnanılmaz bir mobbing bekliyor Galatasarayı
Batılı ahlakını iliklerimize kadar hissedeceğimiz gün

Siirbaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
144
39
28
Malt jupiter ve olips sitelerine bu maç için 100 tl bonuslu kayıt oldum ikisine berabere oynadım birine gs alır