Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray'dan Gövde Gösterisi! Bir Gecede 5 Transfer Birden

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,909
24,031
113
Galatasaray'dan gövde gösterisi! Bir gecede 5 transfer birden... Icardi, Ross, Rachica, Mata ve Yusuf Demir’in maliyetleri... James Rodriguez & Traore bombası...

Transfer döneminin sona ermesine sayılı saatler kala tarihi bir transfer operasyonuna imza atan Galatasaray, bir gecede 5 transfer birden yaptı. KAP bildirimlerinin arka arkaya geldiği gecenin ardından Icardi, Ross, Rachica, Mata ve Yusuf Demir transferlerinin maliyetleri ortaya çıktı. Öte yandan transfer operasyonunu henüz bitirmeyen Galatasaray'da son dakika ames Rodriguez & Adama Traore gelişmeleri yaşandı.

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray, Transfer döneminin sona ermesine saatler kala tarihi bir transfer operasyonuna imza attı. Sarı kırmızılı ekip, dünyaca ünlü transferleri arka arkaya açıkladı ve gece yarısı İstanbul'a arka arkaya uçaklar indi.

Yabancı transferinde açılışı Sergio Oliveira, Haris Seferovic ve Leo Dubois ile yapan, ardından Lucas Torreira ve Dries Mertens’i kadrosuna katan sarı kırmızılılar, dün gece Mauro İcardi’yi duyurduktan sonra Avrupa’dan dört transfer daha yaptı.

Galatasaray, uzun süredir kadrosuna katmak için uğraş verdiği PSG'nin golcüsü Mauro Icardi ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Mauro Emanuel Icardi Rivero’nun geçici transferi konusunda kendisi ve Paris Saint-Germain Football Club ile resmi görüşmelere başlanmıştır." denildi.

YUSUF DEMİR VE MATHIAS ROSS İSTANBUL'A İNDİ

Transfer döneminin bitimine sayılı saatler kala Galatasaray'dan üst üste transfer hamleleri geldi. Sarı-kırmızılılar, Yusuf Demir ve Mathias Ross Jensen ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. İki oyuncu da İstanbul'a geldi. Galatasaray, Yusuf Demir ve Mathias Ross Jensen transferlerini KAP'a bildirdi.

RASHICA BEDELSİZ KİRALANDI

Galatasaray'da günün ikinci sürpriz transferi Milot Rashicaoldu. 26 yaşındaki sağ kanat oyuncusu, bir sezonluğuna bedelsiz olarak İngiltere Championship takımı Norwich City’den kiralandı. Norwich, Kosovalı futbolcuyu geçen yıl Werder Bremen’den 11 milyon Euro’ya transfer etmişti. Bu sezon 5 resmi maçta oynayıp 1 gol atan Milot Rashica, Kosova Milli Takımı’nda 43 karşılaşmada görev yapıp 8 gol kaydetti. Rashica’nın da her an oynamaya hazır olduğu bildirildi.

Sarı kırmızılı kulüpten KAP'a yapılan bildirimde, "Profesyonel futbolcu Milot Rashica'nın Kulübümüze geçici transferi konusunda, futbolcu ve Kulübü Norwich City Football Club ile resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri kullanıldı.

JUAN MATA İLE 1 YILLIK ANLAŞMA

Galatasaray, transferde günün en büyük sürprizini akşam saatlerinde yaptı. Valencia, Chelsea ve Manchester United’da toplam 9 şampiyonluk kazanan ve İspanya Milli Takımı ile 2010 Dünya Kupası ve 2012 Avrupa Şampiyonluğu kupalarını kaldıran Juan Mata ile 1 yıllık anlaşma yapıldı.

Galatasaray'dan KAP'a yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Juan Manuel Mata Garcia'nın Kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ile resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.

9 sezon forma giydiği Manchester United’dan ayrıldıktan sonra herhangi bir kulüple anlaşmayan ve bonservisi elinde olan 34 yaşındaki Mata’ya 1.8 milyon Euro ödenecek. Mata, tüm kariyeri boyunca 632 maçta oynayıp 138 gol, 157 asist yaptı.

SIRADAKİ HEDEFLER JAMES RODRIGUEZ VE TRAORE

Mauro Icardi, Mathias Ross, Milot Rachica, Juan Mata ve Yusuf Demir’i dün kadrosuna katan Galatasaray kanatlar takviye için iki yıldızda yoğun bir mesai harcıyor.

Sarı kırmızılılar Al Rayyan Kulübü’nde forma giyen dünyaca ünlü futbolcu James Rodriquez ile de el sıkıştı. Katar ekibinden yıllık 6.5 milyon Euro maaş alan Kolombiyalı yıldızın ücretinin 3 milyon Euro’luk kısmını Galatasaray karşılayacak. Al Rayyan barı kırmızılıların teklifini kabul ederse James Rodriguez bugün öğle saatlerinde İstanbul’a getirilecek.

EVRAKLAR YETİŞİRSE TRANSFER EDİLECEK

Wolverhampton kulübü ile de Adama Traore için görüşmelerini yürüten Galatasaray, evrak işlemlerini de yetiştirip bu ismi de kadrosuna katmaya çalışıyor.

Geçen sezonu Barcelona’da kiralık olarak geçiren Traore 21 maçta 1 gol, 4 asistle oynarken bu sezon ise Wolves’da ligde 4 maçta sonradan oyuna dahil olup sadece 53 dakika sahada kalabildi.

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,153
6,016
113
Bu kadar oyuncuyu ne yapacaklar acaba güzel transfler ama bi sezonda 20 tane de transfer yapılmaz ki

ZorZerre

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,246
2,238
113
Çok fazla futbol bilgim yok ama neden süper lig başlamadan önce yapmamışlar bunları? Kaç puan zarardalar çünkü, sıkıntı olur bence

Fighter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,815
1,117
113
Messi Ronaldo da gelse GS den bişey olmaz 🤣

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,720
2,019
113
Sanarsin trilyonluk birde geyik muhabbeti yapiyon bak isine kardes kim ne aliyorsa alsin sen muhasebecimisin para var yada yok kimseyi baglayan nokta degil bunlar

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,240
9,924
113
Üç tane türk oyuncu sahada olmak zorunda Cimbom bunun farkında değil sanırım

Fighter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,815
1,117
113
Boş yapıp durma . Ülke sizin gibiler yüzünden birbirine kanlı bıçaklı düşman . İnsan olup hayırlı olsun demeyi öğren ya da adam gibi eleştir .
Hiç güleceğim yoktu
Sen beni güldürdün ya Allah da yine beni güldürsün
🤣🤣🤣

Fighter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,815
1,117
113
Boş yapıp durma . Ülke sizin gibiler yüzünden birbirine kanlı bıçaklı düşman . İnsan olup hayırlı olsun demeyi öğren ya da adam gibi eleştir .
Ben eleştiri yaptım zaten. Olumsuz eleştiriye açık olun biraz. Ayrıca ülkedeki sorunlarla ne ilgisi var. Neyin kafasını yaşıyorsun 🤣🤣🤣

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,720
2,019
113
@Fighter dost inan bos muhabbet yapiyorsun bunlari almazmis kendini cok buyuk is adami mi zannediyon zaten bir tane topcuyu alcak paran olsa burda omazsin inan bir yazdigin yazilara bak gercekten bos konusuyon dost alan almis kime ne kardesim ben anlamiyorum arkadas gs birini aldimi tum rakip takim taraftarlari illah bir yorum yapcak bos bos ben gs olarak ne bjk nede fenerbahce hakkinda baska takimin formunda yazi yazmam

Fighter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,815
1,117
113
@Fighter dost inan bos muhabbet yapiyorsun bunlari almazmis kendini cok buyuk is adami mi zannediyon zaten bir tane topcuyu alcak paran olsa burda omazsin inan bir yazdigin yazilara bak gercekten bos konusuyon dost alan almis kime ne kardesim ben anlamiyorum arkadas gs birini aldimi tum rakip takim taraftarlari illah bir yorum yapcak bos bos ben gs olarak ne bjk nede fenerbahce hakkinda baska takimin formunda yazi yazmam
Yaw senle muhattap olan var mı ki konuşuyorsun. Kardeş olumsuz eleştiriye açık olun ya. Sen de eleştiriden anlasan bu yorumu yapmazdin. Daha önce de ne transferler gördük netice ne oldu. Şikeden gecilmedi lig.
Ligin sonunda bakalım nasıl bir sonuç alacak GS. Şampiyon olduğunda bana mesaj yazarsın. Anladiysan sorun yok. Boş muhabbet yapma benle bu gece