Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Gamabet 15 TL Deneme Bonusu

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Beyler yatirim ve cvrim sarti yok 15 tl min ve max 200 cekim var yanliz butun bilgilerinizi ve telinizi duzgun verin arayip oyle ekliyorlar max 24 saat icinde sabah 10 aksam 6 arasi arayip veriyorlarmis ama beni 1 saatte arayip eklediler cekim yapamadim o yuzden para gonderirlermi bilmem Not.Lutfen boş konuşmayin isine gelen alsin ben paylasiyorum sadece https://m.gamabet3.com/

cobolokko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
530
102
43
Ismini düzgün yazsana kardeş site gama sen game yazıyorsun. Zaten mevcut bir bonustu

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
okuman yazman yokmu gamabet yazdim ben bonusu veren de gamabet

Mehmet47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,537
204
63
Odemiyolar ve yalandan aynı ip diyolar

xaero571

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
705
116
43
deneme bonusu vermediler ip adresi dediler dolandırıcı site :) bilgiler gitti ya :)

rolenaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
349
45
28
hayatımda ılkdefa sıteyı sızden gordum uye oldum ıp cakısması dıyor durzukler anlamadım gıttı bunlara guven olmaz artık

Mehmet47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,537
204
63
kardesim ben cekim veremedim onun ivin bisey diyemem yatirimsiz cevrimsiz olfugu icin paylastim
Yok hocam lafım sana deyil zaten dün başka yerden görmüştüm millet bilgilensin diye yazdım dün bazıları katladida silip hesapları kapadılar baksana herkesede aynı ip yalanı cikariyolar

ts1461

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
271
146
43
Bu saatten sonra benimde risk birimim var :D Screenshot_20210426-201835.png

ts1461

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
271
146
43
hayatımda ılkdefa sıteyı sızden gordum uye oldum ıp cakısması dıyor durzukler anlamadım gıttı bunlara guven olmaz artık
Sen çok riskli bi arkadaşa benziyorsun gözlerinde o riski görüyorum yiğidim :D sana bonus yok :D tabi banada yok riskliymişim :D

bjk2516

Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
49
3
8
Beyler yatirim ve cvrim sarti yok 15 tl min ve max 200 cekim var yanliz butun bilgilerinizi ve telinizi duzgun verin arayip oyle ekliyorlar max 24 saat icinde sabah 10 aksam 6 arasi arayip veriyorlarmis ama beni 1 saatte arayip eklediler cekim yapamadim o yuzden para gonderirlermi bilmem Not.Lutfen boş konuşmayin isine gelen alsin ben paylasiyorum sadece https://m.gamabet3.com/
gamebet yaziyo konuya girince gamabet :D