Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Gamabet 300 FreeBet & 300 FreeSpin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seval6868

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
394
310
63
Şimdi benimde üyelik varmış önceden ama taip ettim verdi 300.f.s yi çekim verdim ozman bizimki de silicem vay be olma di bu da gol değil be daha iptal gelmedi çekimde ama heralde gelir
Silmek değil direkt hesabı kapatıyor namussuzlar

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,611
5,622
113
hele kancık pragmatic play ve betco ortaklığına bak 300 spinde hiç 3 scatter görmedim 4. nasıl gelsin ödediği 110 lira 150 de ben spin attım ne bonus ne bir şey bedava paraya bile göz dikiyor bu ikili

burkon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
877
296
63
Ne zaman süre de çekim verip kapattırır hesabı dosta r

BonnieParker

Rus Mafyası
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,415
981
113
İpci site çekim verdim vpn ile çekim yapılamaz dedi bakiye sildi çekim yapan bordo berelidir

Zalihaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,082
355
83
Arkadaşlar bu iki siteyi de eskilerin hepsi bilir, önceden ödeme yapıyorlardı şimdi de faydalanmayan arkadaşlar vardır belki diye paylaştım (site elemanı değilim)

burkon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
877
296
63
Bende payfixle verdim benimkide yakındır ozaman 😁

bhs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,109
560
113
Boşa 1500 yaptık kimse odeme alamamış

seval6868

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
394
310
63
Arkadaşlar bu iki siteyi de eskilerin hepsi bilir, önceden ödeme yapıyorlardı şimdi de faydalanmayan arkadaşlar vardır belki diye paylaştım (site elemanı değilim)
Sende suç yok kardeşim eline emeğine sağlık site karaktersizse sen ne yapabilirsin:)

burkon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
877
296
63
Ödeme alan burdaki dostlara 100 lira atsın ben atacam ödeme alırsam almazsa m iptal olanı ataca m canlar bilgize

kerem19432

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
97
54
18

Eski bir site olduğunu biliyorum arkadaşlarda belki faydalanmayanlar vardır.

300Freebet veya freespin tek kat çevrim yeterli min 300 Max 1500 çekim yatırım şartı bulunmuyor bol şanslar.
1300 çekim verdim 1 saat önce şimdi hesabı kitlemişler ödememek için açıklama da da BONUSUN min 300 yazıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...