Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gece Gölgenin Rahatına Bakamayanlar

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,819
10,420
113
Bir gece de rahat uyuyabilsek. Uyumadığımızda derde değil keyfe viskimizi içsek.
Hayale bak beeee
Allah sağlık versin dostum geri hersey boş bizler kendimizi bosa yipratiyoruz bende dahil ekonomi aile özel hayat vs derken hayat akip gidiyor yaşlanıyoruz afiyet olsun güzel sehler6 düşün ne derdin olursa olsun 🥃

Croxilex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
2,325
113
Gsli adamsin her sene sampiyonluk kutluyon aw sen rahat uyuyamiyorsan kim uyuyor

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,746
1,420
113
Hayale bak beeee demişim ya dost
Pardon dost dikkaat etmemişim o kısma o zaman hayallerini gerçeğe donusturelim. Eczaneye gidiyorsun etil alkol aliyosun bide bı yerden bı viski aromasi ayarliyorsun.
1lt etil alkole 1,5lt içme suyu ve viski kitini karıştırıp güzel bı calkaliyorsun. Afiyet olsun viskili gecelere merhaba

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,746
1,420
113
Pardon dost dikkaat etmemişim o kısma o zaman hayallerini gerçeğe donusturelim. Eczaneye gidiyorsun etil alkol aliyosun bide bı yerden bı viski aromasi ayarliyorsun.
1lt etil alkole 1,5lt içme suyu ve viski kitini karıştırıp güzel bı calkaliyorsun. Afiyet olsun viskili gecelere merhaba
Alkol dostunuz değildir

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,580
8,204
113
Midemde rahatsızlık var aga 3 geceden sonra 4.gece kaldırmıyo bünye

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,746
1,420
113
Midemde rahatsızlık var aga 3 geceden sonra 4.gece kaldırmıyo bünye
Zaten artık içilecek gibi değil ne zaman içsem oturup 3 gün yas tutuyorum giden paraya alkolmu alıyoruz tapdk dan alkol ruhsatimi satın alıyoruz belli degil

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,580
8,204
113
Zaten artık içilecek gibi değil ne zaman içsem oturup 3 gün yas tutuyorum giden paraya alkolmu alıyoruz tapdk dan alkol ruhsatimi satın alıyoruz belli degil
En iyi ben bilirim 3 sene öyle takıldım. 1 sene efeste arkadaş vardı saf alkol getirirdi kullandıklarından. O biraz daha iyiydi ama o da bozdu metabolizmayı

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,580
8,204
113
En iyi ben bilirim 3 sene öyle takıldım. 1 sene efeste arkadaş vardı saf alkol getirirdi kullandıklarından. O biraz daha iyiydi ama o da bozdu metabolizmayı
Yoksa dr. Derman filan mide ciğer bırakmadı bizde