Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gece Vardiyası

Ondo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
675
323
63
Hayırlı geceler emekçi kardeslerime .bu gece vardiyasından oldum olası nefret ediyorm vardiyali çalışma düzeni insanın hayatını alt üst ediyor mecburuz çalışmaya nolcak böyle hayırlısı . Üniversite okuduk kumara bağımlı olduk meslek sahibi olamadık .işcilik yapıyoruz kafayı kullansaydik kumar olmasaydı yada giden paralar şuan neredeydim kim bilir

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,008
7,516
113
Hayırlı geceler emekçi kardeslerime .bu gece vardiyasından oldum olası nefret ediyorm vardiyali çalışma düzeni insanın hayatını alt üst ediyor mecburuz çalışmaya nolcak böyle hayırlısı . Üniversite okuduk kumara bağımlı olduk meslek sahibi olamadık .işcilik yapıyoruz kafayı kullansaydik kumar olmasaydı yada giden paralar şuan neredeydim kim bilir
Başa gelen çekilir dost . Çoğumuz aynı durumdayız. Harcadık boş yere ömrü. Yazık ettik ..

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,307
308
83
yaş kaç

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,307
308
83
8 saat çalışıyorsan sorun yok ama diğer türlü gece işi sıkıntılı. Mezun olduğun okulda veya dışında geliştirmen senin kendi elinde. O yüzden yaşını sordum belki çok yolun başındasın

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
825
549
93
Gece vardiyası kraldır hele de bakarsan

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,219
3,960
113
gece vardiyası çok kötü harbiden o gece uykusu benim için trilyonlardan daha değerli

Proletarya

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,106
1,208
113
20-27 yaşlarinda olan bu mesaji okuyan universite mezunu veya devam eden varsa. AKLINI KULLAN POLİS, ASKER BİRŞEY OL MUTLAKA MEMUR OL DEVLETE YASLAN. YOKSA 30 YAŞINI GEÇİNCE MEMURDA OLAMAZSİN ÖZEL SEKTÖRDE YAŞLANİR VE ÖLÜRSÜN HİÇ BİRŞEY SAHİBİ OLAMADAN.

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,073
6,164
113
20-27 yaşlarinda olan bu mesaji okuyan universite mezunu veya devam eden varsa. AKLINI KULLAN POLİS, ASKER BİRŞEY OL MUTLAKA MEMUR OL DEVLETE YASLAN. YOKSA 30 YAŞINI GEÇİNCE MEMURDA OLAMAZSİN ÖZEL SEKTÖRDE YAŞLANİR VE ÖLÜRSÜN HİÇ BİRŞEY SAHİBİ OLAMADAN.
Kumar bağımlısı isen devlet memuru asker polis vs olmanın bir anlamı yok yaşım 29 kadrolu devlet çalışanıyım daha bu dünyada bir tane dikili ağacım yok

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,087
2,573
113
Polislik askerlik de çekilecek dert değil 50.55 bin maaş aliyorlar ama değmez geceleri gündüzleri yok bu devirde akli olan öğretmen olur yilin yarisi tatille geçiyor

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,487
1,831
113
Bende çalıştım zamanında iyi para almiyorsan inanki çekilmez iş işi de bırakma nedenlerimden biri de gece çalışması olmasi

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,487
1,831
113
Polislik askerlik de çekilecek dert değil 50.55 bin maaş aliyorlar ama değmez geceleri gündüzleri yok bu devirde akli olan öğretmen olur yilin yarisi tatille geçiyor
öyle deme çok rahat yerlerde polislik askerlik yapanlar var hepsi aynı kefede değil her il büyük şehirler gibi olaylı olmuyor ise gitse bile akşama kadar oturanlar var

Proletarya

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,106
1,208
113
özel sektorden kat kat iyidir haci biraz emir komuta biraz yikama yaglama mudurum amirim ağam pasam al maasini cumartesi pazar insan gibi yasa gez dolaş 5 gun caliş veya nobet tut 2 gun izin yap hayatini yaşa bizim gibi kole gibi degil