Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Geçmiş Olsun Hepimize

superben

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
575
87
28
Hadi geçmiş olsun derken piyasadaki bir ilacı sanırım kullanmışlar.%100 sonuçmu vermiş yani

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
başlığa bak ya , bende papara sıradan cezaları kesti zannettim.:D:D:D geçmiş olsunun iyi anlama geldiği nerde görülmüş
başarılı bir hoca ve böyle heyecanla açıkladığına göre mutlaka iyi nedenleri vardır . yine de belirleyici olan klinik testlerdir erkenden çokta sevinmemek lazım

Ugususjs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,904
362
83
başlığa bak ya , bende papara sıradan cezaları kesti zannettim.:D:D:D geçmiş olsunun iyi anlama geldiği nerde görülmüş
başarılı bir hoca ve böyle heyecanla açıkladığına göre mutlaka iyi nedenleri vardır . yine de belirleyici olan klinik testlerdir erkenden çokta sevinmemek lazım
Aynen bende kardeşim :)

Spain's

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
505
125
43
Hadi geçmiş olsun derken piyasadaki bir ilacı sanırım kullanmışlar.%100 sonuçmu vermiş yani
O tarz bi açıklama geldi ki cok daha iyi bence çünkü aşının test aşaması 12 18 ay sürerdi piyasadaki bi ilac ise hemen kullanilir. Devlet güvenlik saglasin hoca ve ekibine vs diye laf dolaniyor sosyal medyada. Ayrica ilacın Tr piyasası 3000e yakin bisey. Fiyatlar 1hafta önce güncellendi diyolar dogru yalan bilmiyorum ama cok sayida taninmis kisi siyasiler vs herkes konusuyo. . 100de80 buldu guveniyorum bu hocaya

Bogdanovic

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
67
9
8
Bu ilacın virüsle uzaktan yakından alakası yok hocanın yaptığı açıklamayı anlayamadım.Zaten piyasada olan kullanılan bir ilaç keşke büyük umut pompalanmasaydı solunum sıkıntısı çekenlere faydası olacaktır ama toplumda tedavi bulundu virüs bitiyor algısı oluştu birden.

Klan123

Her Zaman Zirvede Bırak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,525
955
113
1 aydır 8 kere bulundu aşı testi aşaması var uzun sürebiliyor

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
İlacın ismi değilmiş bu etken maddeymis bunu geliştiriyorlar mis ilacı da tahminen ondan sonra cikacak

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
yalnız kabul etmek lazım adamda tam '' çılgın bilim adamı'' tipi var . bu yüzden umutluyum
geleceğe dönüşten Doktor Emmett Brown :)

burak5959

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,524
410
83
konulan alakalı deqil ama bişi sorucam en düşük 1 tl yatırılan site warmı

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
Korkmadan istenilen sayı tutturulamazsa yeni bir salgın daha çıkartacaklar dünyanın sonu yakın

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Bu ilacın virüsle uzaktan yakından alakası yok hocanın yaptığı açıklamayı anlayamadım.Zaten piyasada olan kullanılan bir ilaç keşke büyük umut pompalanmasaydı solunum sıkıntısı çekenlere faydası olacaktır ama toplumda tedavi bulundu virüs bitiyor algısı oluştu birden.
Aynen yılların hocası ve ekibi bunu dusunemedi siz burdan karar verdiniz..hastayım size..doktor musunuz? Yada tıp alanında uzman misnz?

Bırakın daha detaylı açıklama yapmadı adam..Belkide ilaca farklı etkenler katıp daha yararlı birşeyler buldu.

Troller twitrda lince başlamış..Sebep ne?? Sebep su bu adam Atatürkçü profili bile öyle..Neymiş zamanında Reislerini eleştirmiş tweet atmış...Ulan şu trolleelr yok mu maaşli kan emici sülükler.

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
inşallah yeni bir ilaçtır ve işe yarar hem bu beladan kurtuluruz hemde ülke ekonomisine büyük katkı olur

Bogdanovic

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
67
9
8
Aynen yılların hocası ve ekibi bunu dusunemedi siz burdan karar verdiniz..hastayım size..doktor musunuz? Yada tıp alanında uzman misnz?

Bırakın daha detaylı açıklama yapmadı adam..Belkide ilaca farklı etkenler katıp daha yararlı birşeyler buldu.

Troller twitrda lince başlamış..Sebep ne?? Sebep su bu adam Atatürkçü profili bile öyle..Neymiş zamanında Reislerini eleştirmiş tweet atmış...Ulan şu trolleelr yok mu maaşli kan emici sülükler.
Hocayı ve geçmişte ona yapılanları biliyoruz bu konuda acele ediyor diyoruz sanki tedavisi bulundu gibi algılandı.

Vesselam1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
172
46
28
ilacın tedavi yöntemi bulundu algısından rahatsız olup açıklama yapmış