Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Golden90 50 Freebet Deneme Bonusu

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
646
113
Adamın biri forumdan geldim demiş adamlara vermez tabi Screenshot_20221015-142651.png

yakup1997

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,308
535
113
Bu siteye üye olmayan ve ben o 50 tl frebetle 3 ihtimalli en 2 maç oynayıp o 50 to 500 yaparım ve çekerim aga diyen varsa maili verim kayıt olsun alsın kazanırsa 100 de bize ateşlesin yeter :) mail ekran görüntüsü istiyo o maille üye olmak laızm bide veririm maili kendine cidden güvenen varsa şans tabi ama bonusu hiç etmek için biri değil bende hiç ederim kazanacağına inanan varsa

Emre1121

Üye
Yeni Üye
10
1
3
Bu siteye üye olmayan ve ben o 50 tl frebetle 3 ihtimalli en 2 maç oynayıp o 50 to 500 yaparım ve çekerim aga diyen varsa maili verim kayıt olsun alsın kazanırsa 100 de bize ateşlesin yeter :) mail ekran görüntüsü istiyo o maille üye olmak laızm bide veririm maili kendine cidden güvenen varsa şans tabi ama bonusu hiç etmek için biri değil bende hiç ederim kazanacağına inanan varsa
Ben yaprii

Dogan5516

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
21
18
50 tane mail var abartıısız 50 sındede var bu mail bırını deniyim dedim girdim slot ıcın istedim 50 TL ekledi sweet Bonanza gatesde fln geçerli spin değeri kaç olsa iyi 0.0.8 komedi yani

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Var ama 2 sene önce eklenmiş ve 31 temmuzda sona ermiş 😉

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Arkadaşlar golden90 sitesini çoğunuz biliyor üye olmuştur 100 TL betcup diye birşey veriyordu felan ben üye olmuştum o allengrik bonusu duyuncada çıkmıştım siteden yok yatriim yapacaksın felan .. ancak bugün siteye girdim 50 freebet var şartlarını aşağıda görselde bırakacağım muhtemel. Herkesin hesabında var kupon kazancı ile dilediğin gibi oynayabiliyorsunuz min. Max 500 çekim herkese bol şans
Bunların canlı destek saat kaçta acılıyor bulamadım ben hep cevrimdışı mesaj gozukuyor