Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Göz Çizdirme Öneri

fantazi1973

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
912
269
63
Dostlar gözlukten kurtulmak istiyorum artik.Gözünü cizdiren varmı önerirmisiniz.No touch yöntemi varmış sizce nasil olur ya.birde hangi hastanede yaptirayım.kontrollerimi hep bati gözde yaptiriyorum izmirde.veni vidi göz de olanları cok duydum.Yakin zamanda olan varmı

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,749
9,905
113
Dostlar gözlukten kurtulmak istiyorum artik.Gözünü cizdiren varmı önerirmisiniz.No touch yöntemi varmış sizce nasil olur ya.birde hangi hastanede yaptirayım.kontrollerimi hep bati gözde yaptiriyorum izmirde.veni vidi göz de olanları cok duydum.Yakin zamanda olan varmı
Ben 6 sene önce dünya gözde oldum şimdi teknoloji dahada ilerledi
Lazere uygun olmayan gözlere bile kalıcı lens takıyorlar ama maglesef fiyatlar çok ucmustur
Veni bişi göz de iyidir çevremde orada tedavi olan çok memnunlar
Aman diyim heryere gitme çoğu yer para Kazan az diye lazere uygun olmasada lazer yapıyorlar ve sağlıklı olmiyor

Oduncu55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
495
374
63
Valla ben üstad 5 sene önce dünya gözde cizdirdim allah'a şükür hicbir sıkıntı yok

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,131
1,692
113
2 ay önce gaziantep dünyagözde cizdirdim 13 sene gözlük kullandım dünya varmış 10 dakka sürdü sürmedi lazer

fantazi1973

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
912
269
63
Icimde bir korku var iste o yuzden soruyorum distlar.20 senefir gozluk kullaniyom.hipermetrop astigmat var.ömürlük kalici olurmu.Hastanede yatis olmuyor degilmi.ustuuzdeki butun kiyafetleri cikartip ameliyat kiyafeti giyipmi giriyoruz operasyona

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Icimde bir korku var iste o yuzden soruyorum distlar.20 senefir gozluk kullaniyom.hipermetrop astigmat var.ömürlük kalici olurmu.Hastanede yatis olmuyor degilmi.ustuuzdeki butun kiyafetleri cikartip ameliyat kiyafeti giyipmi giriyoruz operasyona
dost fobi mi var sende çizdirme dediğin olay lazerle oluyo gozu kesıp dısarı cıkarmıyolar neden amelıyat kıyafetı gıydırsınler

ShakeLarkin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,133
2,390
113
Dostum öncelikle geçmiş olsun 3 yıl önce dünya gözde çizdirdim dünyalar varmış cidden daha önce neden cizdirmedim diye düşündüm korkmana gerek yok her türlü tetkik yapılıyor eğer gözün çizilmeye uygun değilse zaten çizmiyorlae

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Dostum öncelikle geçmiş olsun 3 yıl önce dünya gözde çizdirdim dünyalar varmış cidden daha önce neden cizdirmedim diye düşündüm korkmana gerek yok her türlü tetkik yapılıyor eğer gözün çizilmeye uygun değilse zaten çizmiyorlae
helal dost gözün neden acık bellı oldu

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
bazi insanlar korkuyor ameliyattan dogal olarak o kiyafeti giyince ameliyat hissine kapiliyon ama alakasi yok
dost benım koluma dıkıs atıldı doktorla beraber dıktık yenı mezun kanter ıcınde kaldı yardım ettım o doktorun masada kalır bırı kesın

Refri

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,664
439
83
çizdirme sakıncalı çözüm değil.lens taktır.Katarakt ameliyatında olduğu gibi lens takılacak herşey bitecek:)