Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gözlerim Bulanık Gösteriyor

gonghu1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,055
398
83
Benimde dalganın sol yaveri ağrıyor acayip konu açmaya utanıyorum ne iyi gelir

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Selamın aleyküm arkadaşlar ya benim gözlerim bulanık gösteriyor kumar yüzünden düğüne geldim fark ettim kızlara bulanık gözlerle bakamıyorum eskiden böyle birsey yoktur kumar bitirdi bizi gözlerimizi
Dost tedavi sart kiz poposu diye dayilarin poposuna bakıp asılma gece

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,352
3,144
113
Yok la bugun 83 çektım kapattım siteleri takılıyorum öyle
valla ben de 3-4 gün önce aynı gün 74 yapıp verdim geri, öğleden beri sigara içiyorum evde 1 yumurta(bir) var sadece :D Vegasslot diye bir siteden deneme bonusu aldım, yapabilirsem 200 bulmaya çalışıp çekim yapıp, 100 TL si ile cips, bisküvi alıp kalanıyla ntvspor'da katlamaya çalışıcam.

Uzun oldu biraz :D

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,069
113
valla ben de 3-4 gün önce aynı gün 74 yapıp verdim geri, öğleden beri sigara içiyorum evde 1 yumurta(bir) var sadece :D Vegasslot diye bir siteden deneme bonusu aldım, yapabilirsem 200 bulmaya çalışıp çekim yapıp, 100 TL si ile cips, bisküvi alıp kalanıyla ntvspor'da katlamaya çalışıcam.

Uzun oldu biraz :D
Çok oynanama kanka biraz piyasa yaparlim ortam olsun

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,352
3,144
113
Deneme bonusu da patladı zaten -2.5 masa tenisi aldık 5-10 öndeydi 9-11 bitti, klasik masters

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,069
113
@Shellac @Daimon konuya kilit size zahmet gözlerim biraz iyi oldu bulanık gitti buradaki arkadaşlar okudular uflediler duaları kabul oldu herkes sağlıklı olsun inşallah