Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gözlerim Bulanık Gösteriyor

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,736
6,910
113
Selamın aleyküm arkadaşlar ya benim gözlerim bulanık gösteriyor kumar yüzünden düğüne geldim fark ettim kızlara bulanık gözlerle bakamıyorum eskiden böyle birsey yoktur kumar bitirdi bizi gözlerimizi
Az izle pür dikkat videolara bakınca gozler pert oluyor 😁
Dipnot tecrübe konuşuyor:)

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Forum iyice gariplesiyor :) saglik konulari hukuk konulari falan

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,613
2,501
113
Forum hastaneye hosgeldiniz ben oparator doktor can canyakmaz soruları alayım 😁

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,005
113
Sol kasıkda ara ara sancı var ne olabilir bu yada ne iyi gelir hatta öksurunce misket gibi bisey hareket ediyor

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,069
113
Arkadaşlar artık bu işleri birakcam artık herseyi mi silcem bu kumardan bıktım ben kar ettim Allah bereket versin güzel kız bulup evlencem

REM0VE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
289
376
63
Selamın aleyküm arkadaşlar ya benim gözlerim bulanık gösteriyor kumar yüzünden düğüne geldim fark ettim kızlara bulanık gözlerle bakamıyorum eskiden böyle birsey yoktur kumar bitirdi bizi gözlerimizi
Burayı hastane ile karıştırdı millet herhalde 🤣 gırtlak göz karın her derde deva 🤣🤣

gangplank

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
664
420
63
Ne alakası var kardeşim ya 20 yıldır bilgisayar kullanıyorum kumarla gözlerinin ne alakası var

alisevncc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,058
563
113
SDFİBMSDŞLFBLSKDFBMDFB kanka 6 numara gözlerim var böyle konu açmadım. ( Eğer miyopsan bir baktır zeki insanların yüzde 90 ı zeki insanlar oluyor inşallah sana da denk gelmiştir yüzde 90 lık kısım)

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,182
1,441
113
Bune amk gırtlak ağrısı yok gözüm bulanık iyiki başka biyere bisey girmiyor