Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Grbets 20 Tl Spor Deneme bonusu

Fikret24

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
708
81
28
Sitede 100 tlye ulaşınca 20 tl yatırım yazıyor, canlı destekte 200 tlye ulaşınca 100 tl yatırım yapıyor diyor şahsen ben güvenemedim

Ekli dosyalar

Fthnzl41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
755
374
63
Daha önce burada paylasmistim 6750 lira cekimi 2 gün odemediler hesabi allahtan autenticator ile korumaya almıştım okadar cok girmeye calistilar ki hesap saatlerce ban yedi alt yapıdan sagolsun bir youtuber abim araya girdi 10 dakika sonra odeme geldi o gün bugün girmiyorum aylardir

Guest99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
965
231
43
Sitede 100 tlye ulaşınca 20 tl yatırım yazıyor, canlı destekte 200 tlye ulaşınca 100 tl yatırım yapıyor diyor şahsen ben güvenemedim
Öyleyse site sıkıntılı ben dediğim gibi site guvenilirmi degilmi bilmiyorum sadece şartları kötü degildi ondan paylaştım

Fikret24

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
708
81
28
Daha önce burada paylasmistim 6750 lira cekimi 2 gün odemediler hesabi allahtan autenticator ile korumaya almıştım okadar cok girmeye calistilar ki hesap saatlerce ban yedi alt yapıdan sagolsun bir youtuber abim araya girdi 10 dakika sonra odeme geldi o gün bugün girmiyorum aylardir
Bundan sonra bende autenticator i kullanacam

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,605
2,944
113
1 kez ödeme yapmadi. Sakın yatırım yapmayın. Çok sık sms atarlar. Özel oran sunarlar vs.