Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gs - Bayern Maçını Nereden İzleyebilirim

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
3 tahmin yapsam bende bilirdim dhajdhzz
ne alaka adam atgözlüğüyle bakıyon demiş ben münih kazanır demişim zaten :) ayrıca gs kaosları sever saydığın adamlar da karakterli adamlar bizde kaos çıkmaz çıksa bile bize yarar. Sen fb takılırsa kaosu izle :)

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
ne alaka adam atgözlüğüyle bakıyon demiş ben münih kazanır demişim zaten :) ayrıca gs kaosları sever saydığın adamlar da karakterli adamlar bizde kaos çıkmaz çıksa bile bize yarar. Sen fb takılırsa kaosu izle :)
Yine fevri bi cevap bro bu tarz kaoslar kime yaramış size yarasın ronaldo messi isyanı gördü bu gözler Türkiye'de sayısız örneği var takım içinde catırdamalar olur ligi 13-14. Sırada bitirdiginiz sezonu falan hatırla bugün 55.000 taraftar bile 2-3 dk bağırıp susuyo bayern gol bulunca sus pus işler kötü gidince illa ki olur bunlar muslera ses etmez Beşiktaş'ta necip sez etmez fenerde mert hakan falan ama bu adamlardan anlayış bekleyemezsin maaş alamayınca fifaya gidip şikayet edenler bunlar

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Bak Dostum Ben Fanatik Bjkliyim Oyle boyle Degil yani Benım sulalem Gslidir Bak sulalem Diyorum Seninle anlasamama sebebimiz Sen Gs yenildigi Zaman Sus pus Yendigi zaman Azına ne gelıyorsa konusuyorsun Bugun mesela Gs bastan sona kadar İzledim Her pozisyonda hop oturup hop kalktık neden cunku turk takımı almanın bana faydası yok Cl de hangi takım olursa olsun tutarım Ama trde Gunahımı Vermem Gs okadar Yani Biraz Seviyeli usturuplu yorumlar yapsan bizde kaldırmasını bılırız tabikide yendigin zaman takılıcaksın onda problem yok normal sekılde takılan hıcbırıne kızmam lakın sen bjk alakalı yaptıgın yorumlara baksan Nedemek ıstedıgımı anlarsın Ben uzatmıyorum artık seviyeli yorumlar yazarsan bjk seviyeli yorumlar gorursun Gs ye

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Bak Dostum Ben Fanatik Bjkliyim Oyle boyle Degil yani Benım sulalem Gslidir Bak sulalem Diyorum Seninle anlasamama sebebimiz Sen Gs yenildigi Zaman Sus pus Yendigi zaman Azına ne gelıyorsa konusuyorsun Bugun mesela Gs bastan sona kadar İzledim Her pozisyonda hop oturup hop kalktık neden cunku turk takımı almanın bana faydası yok Cl de hangi takım olursa olsun tutarım Ama trde Gunahımı Vermem Gs okadar Yani Biraz Seviyeli usturuplu yorumlar yapsan bizde kaldırmasını bılırız tabikide yendigin zaman takılıcaksın onda problem yok normal sekılde takılan hıcbırıne kızmam lakın sen bjk alakalı yaptıgın yorumlara baksan Nedemek ıstedıgımı anlarsın Ben uzatmıyorum artık seviyeli yorumlar yazarsan bjk seviyeli yorumlar gorursun Gs ye
Bugün yine gördüm Beşiktaş kaybedince gelip alay edenler makara yapanlar gs yenilince biri bişey dediği zaman ana avrat küfür ediyo bu işin yaşla falanda alakası yok gibi cehalet mi desem çocukluk mu desem bilmiyorum salağa yatmak lazım heralde

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Bugün yine gördüm Beşiktaş kaybedince gelip alay edenler makara yapanlar gs yenilince biri bişey dediği zaman ana avrat küfür ediyo bu işin yaşla falanda alakası yok gibi cehalet mi desem çocukluk mu desem bilmiyorum salağa yatmak lazım heralde
O Ana Avrat Edenleri Gormedım konusu nerede kımmmıs o ana avrat edenler

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Bana gelip küfür edip argo konuşanlar belli ben kimseye küfür etmem durduk yere. Ben avrupada hangi Türk takımı olursa desteklerim zaten yukarıda da yazdım. Ben sezon başı gayet seviyeli usturuplu yorumlar yaptım siz 3-5 kişi makara geçtiniz bro GS ne zaman yense yok hakemle yok bilmem neyle diyen bir kitle var forumda. Bjk için yaptığım bütün tahminlerimde ligde haklı çıktım. Sıra fb de Fb de takılacak ADS deplasmanıyla zor fikstürü başlıyor GS liderliği aldığı zaman izleyin görün. 2 derbi maçta da olur da GS yenerse seyredin cümbüşü :)

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Ben hiçbir Türk takımının avrupada kaybettiği maçta dalga geçmedim bugüne kadar tek mesajımı göster hesabı kapatır giderim ligde elbette dalga geçerim rakibiz sonuçta ama avrupada asla.

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,096
22,656
113
Hicbisi okumadim ga ypcagi bu biz top oynadigimizi falan mi sanioruz adMlar 1 milyar euro para harcamis ,2 yaei patates oldu oyuncular nasi tempo lu oynuilar sen yilda 2 kez tempolu otnarsin adamlar nerdeyse her hafta, gs falan hikaye ole atip tutmkla olmuyo fark hemen ortaya cikio bole

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Ben hiçbir Türk takımının avrupada kaybettiği maçta dalga geçmedim bugüne kadar tek mesajımı göster hesabı kapatır giderim ligde elbette dalga geçerim rakibiz sonuçta ama avrupada asla.
Ya biraderim başka birinden bahsediyorum senden görsem sana söylerim direkt ama lugano maçında dalga geçilir o konuda haklarınızı shhahd

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Hicbisi okumadim ga ypcagi bu biz top oynadigimizi falan mi sanioruz adMlar 1 milyar euro para harcamis ,2 yaei patates oldu oyuncular nasi tempo lu oynuilar sen yilda 2 kez tempolu otnarsin adamlar nerdeyse her hafta, gs falan hikaye ole atip tutmkla olmuyo fark hemen ortaya cikio bole
Münih yine müthiş alman disiplini sergiledi 70 dk baskı yemiş gözüksede bariz pozisyon pek fazla vermedi sonra geldilwr 5 dk top oynadı maçı bitirdi

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Ya biraderim başka birinden bahsediyorum senden görsem sana söylerim direkt ama lugano maçında dalga geçilir o konuda haklarınızı shhahd
lugano macında dalga gecenlere zaten laf edıcek durumda degıldık zaten baskana sarıyorduk :D