Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gs - Bayern Maçını Nereden İzleyebilirim

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,096
22,656
113
Kalp şakaya gelmez reis benim peder kalp krizi geçirdi 2 ay önce yolda, son anda hastaneye yetiştirmişler. Kalbe giden 3 damarından 2 si tıkanmış. 1 aya kalmadan anjiyo oldu stent taktılar. Sen de baktır.
Bende 2 tikali var suan 2 ay once biri acildi,6 kez haftaya yatip 2 sini.birden acicklae troid degerlerim dusuk oldugu icin 1 ay ertelwndi

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,477
13,669
113
Copenhag 5 s.ligi kupası var knk
kanka bunlardan banane hani bundan bahsediyorsun beşiktaşın neyi vay bizimkilerinde bişeyi yok bakma avrupa kupası boş muhabbet yani geçmişte herkes bişeyler yapmış sonu olmayan sadece.

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
kanka bunlardan banane hani bundan bahsediyorsun beşiktaşın neyi vay bizimkilerinde bişeyi yok bakma avrupa kupası boş muhabbet yani geçmişte herkes bişeyler yapmış sonu olmayan sadece.
Ya sen hangi bayrağa selam veriyosun anlamadım ki bi 8-0 ı atiyon bi bundan banane falan la havle ve le havre esselaaaaaa hakuna matata

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,477
13,669
113
Ya sen hangi bayrağa selam veriyosun anlamadım ki bi 8-0 ı atiyon bi bundan banane falan la havle ve le havre esselaaaaaa hakuna matata
ee sen küçümçüyorsun bayern sonra liverpool sen farklı bayrağa selam veriyorsun brom yazdıklarını okursan benimkisi makara ben diyormuyum beşiktaş lugona ismi duyulmamış takıma yeniliyor küçümseme felanda yok yenidiği gün 1 kelime yazmadım bunlar boş

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
ee sen küçümçüyorsun bayern sonra liverpool sen farklı bayrağa selam veriyorsun brom yazdıklarını okursan benimkisi makara ben diyormuyum beşiktaş lugona ismi duyulmamış takıma yeniliyor küçümseme felanda yok yenidiği gün 1 kelime yazmadım bunlar boş
@Novasky altyazı açsana

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,096
22,656
113
Ne anlatiosunuz olum siz ya biz neyin pesindeyiz siz neyin ya

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Turk doktorlari her kulvarda dunya capinda dir
Bazıları art niyetli ya da işi bilmiyor gerçekten peder kaç kez gitti kalbim sıkışıyor diye 2 yıl boyunca en az 5-6 doktora gitti hiçbir şey yok diyip geri yollamışlardı. Bursada bir doktora gitti çok iyi doktormuş ameliyatı o yaptı ayağa kalktı hemen 2 günde iyileşti.

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,096
22,656
113
Bazıları art niyetli ya da işi bilmiyor gerçekten peder kaç kez gitti kalbim sıkışıyor diye 2 yıl boyunca en az 5-6 doktora gitti hiçbir şey yok diyip geri yollamışlardı. Bursada bir doktora gitti çok iyi doktormuş ameliyatı o yaptı ayağa kalktı hemen 2 günde iyileşti.
Hee iyi doktorlar cok iyi zaten