Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gs - Bayern Maçını Nereden İzleyebilirim

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Üzüldüm dost gerçekten yani ilkyari onnumara oyna 65 kadar tek kale yap Almanları o GT kerem varya o kerem

Atacan abi sana fırsat geldimi böyle takimlara atican
Ağa haklısın herkes aynı fikirde rakibin kalitesi belli olmadı sağlık olsun

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Birader ben her zaman objektifim iyi olana kötü demem at gözlüğüyle bakmam sen fazla fevrisin kendinizden olmayanı düşman bellemişsiniz misal Beşiktaş maçını izlemeye korktum 4-5 yeriz rezil olurux diye bekledim bunu forunda da yazdım ligin şuan en iyisi fener tabi biraz fikstür rahatlığı da var gs büyük maçlarda çok başka oynuyo s.ligi ve ligde aynı seviyeyi korumak büyük iş tabi ne kadar devam eder bu tartışılır
Fb nin en iyi görünmesinin sebebi kolay fikstürü. ADS maçı ile zor fikstürü başlayacak asıl ondan sonra göreceğiz bakalım.

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Malum 2 at gozluguyle bakan eleman hariç en az gsliler kadar bende üzüldüm yapacak birşey yok ins manu berabere biter
Bu maçta bir tecrübe oldu işte hocaya. Sizin son maçta olduğu gibi. Olumsuzluklar oluyor istemesekte ama umarım telafi edebiliriz ülke takımları olarak

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Fb nin en iyi görünmesinin sebebi kolay fikstürü. ADS maçı ile zor fikstürü başlayacak asıl ondan sonra göreceğiz bakalım.
Avrupa zaten tirt rakipler zayıf ligde güle oynaya ilerliyo ama ne kadar fikstür zora girerse girsin yinede böyle gider gibi bence gs munihten sonra pendiksporla oynayıp tekrar munihe gitcek misal fener Kasımpaşa nordsjalled İstanbulspor vasat rakipleri Galatasaray çok yorulcak çok kayıp vericek he inşallah kaybetmez ama şampiyonlar Ligi'nde elenirse bu sefer takım içinde patlicak bu dünyanın her yerinde böyledir bunu idare edenler Barça real falan oluyo

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Bu maçta bir tecrübe oldu işte hocaya. Sizin son maçta olduğu gibi. Olumsuzluklar oluyor istemesekte ama umarım telafi edebiliriz ülke takımları olarak
okan gec kaldı cok 60 3 degişiklik yapsa belırlı bolgelere daha farklı olabılırdı

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Avrupa zaten tirt rakipler zayıf ligde güle oynaya ilerliyo ama ne kadar fikstür zora girerse girsin yinede böyle gider gibi bence gs munihten sonra pendiksporla oynayıp tekrar munihe gitcek misal fener Kasımpaşa nordsjalled İstanbulspor vasat rakipleri Galatasaray çok yorulcak çok kayıp vericek he inşallah kaybetmez ama şampiyonlar Ligi'nde elenirse bu sefer takım içinde patlicak bu dünyanın her yerinde böyledir bunu idare edenler Barça real falan oluyo
takım içinde sıkıntı olacağını sanmam ben kadromuz rotasyonlu. CL de en kötü 3. oluruz uefaya gideriz diye düşünüyorum. Asıl bomba fb de patlayacak bro çok fazla havalara girdiler şişirildiler twitterde space odalarını dinlesen yerlere yatarsın gs ye 5-6 atacaz diye konuşuyorlar :) Geçen senenin kopyası. Fb ligde takıldıktan sonra cümbüşü izle :)

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Kerem hangi büyük maçta ortaya iyi bir oyun koyacaksın acaba koskoca Münihe ilk yarı 15 sut atıp yenemedik bu gecede uyku haram bari manu berabere bitse

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
avrupada ben rakibi desteklemem ülke puanı adına bütün takımlar kazanır umarım rakibi destekleyen de şahsiyetsizdir.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
takım içinde sıkıntı olacağını sanmam ben kadromuz rotasyonlu. CL de en kötü 3. oluruz uefaya gideriz diye düşünüyorum. Asıl bomba fb de patlayacak bro çok fazla havalara girdiler şişirildiler twitterde space odalarını dinlesen yerlere yatarsın gs ye 5-6 atacaz diye konuşuyorlar :) Geçen senenin kopyası. Fb ligde takıldıktan sonra cümbüşü izle :)
Bra sen s.ligine kadro kurmuşsun ordan gelcek paraya göre maaş vermişsin diyelim elendin uefada nasıl idare edicen çoğu memnuniyetsiz olcak daha şimdiden nelsson söylenmeye başlamış bugün sonradan giren mertens angelinho ndombele vs sürekli oynamaya alışık isimler işler kötü giderse ilk bunlar isyan başlatır