Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Güçlü Ailelerin Dünyayı Yönetmesi

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Kardeş sen sağda her bulduğun videoyu izleyip beynini onlarla yıkayıp buraya geliyorsun.bu boş videoları izleyip vaktini çöp edeceğini git tarihini falan araştır faydalı bisiler öğren.bu boş muhabbetler sana bişey katmaz
Hayatı kumardan ibaret olan adam konuya boş boş diyor hey Allahım ha konu boşsa seni alakadar etmez o zaman cevap yazmasın karşına çıkmaz
images (2).jpeg

Meh2011met

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
84
35
18
Evet Beyler Saat 21.00 dan bu saate kadar bu ailelerle ilgili videolar izliyorum komplo teoriside deniyor

Rothschild.

Rockefeller.

Dünyayı bu ailelerin yönetigi söyleniyor iyice paranoyak oldum ve bu ailelerin dünyayı yonetigine inanmama az kaldı

Canı sıkılan gelsin bu konu hakkında konuşalım

prometheus21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
174
28
28
Adana merkez patliyor herkez e donmus konu 😆 mesele ne mesela

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Hayatı kumardan ibaret olan adam konuya boş boş diyor hey Allahım ha konu boşsa seni alakadar etmez o zaman cevap yazmasın karşına çıkmaz
Ekli dosyayı görüntüle 583549
Avel herif bak daha onu bile anlamamissin.o hayatim kumar anlaminda deil hepimizin hayati kumar ve birgun kaybedip olecegiz anlaminda ama senin aklin ermez.sen git bi kac video daha izle gel buraya o videodaki akilla burda muhabbet etmeye calis

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Avel herif bak daha onu bile anlamamissin.o hayatim kumar anlaminda deil hepimizin hayati kumar ve birgun kaybedip olecegiz anlaminda ama senin aklin ermez.sen git bi kac video daha izle gel buraya o videodaki akilla burda muhabbet etmeye calis
Peki seni ne ilgilendirir güzel evladım sen gibi hakaret etmem ben konu sana boş geliyorsa cevap yazmazsın karşina çıkmaz bildirim gelmez anladın mi dostum :)

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Peki seni ne ilgilendirir güzel evladım sen gibi hakaret etmem ben konu sana boş geliyorsa cevap yazmazsın karşina çıkmaz bildirim gelmez anladın mi dostum :)
Evlat sensin yasima bak bakim bebe.dana sicdigin bok denize varmamis laflara bak.yazik annene babana bilseler boylr bi elat oldugunu uzulurler ama nerden bilsinler.neyse sen git o videolarla beynini yikamaya devam et bebe.neyse sana yazmaya gerek yok

agasar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
856
229
43
Demirel'e bak demek zamanında düşünülmüş bunlar

hicabi1999

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
58
50
18
Evet Beyler Saat 21.00 dan bu saate kadar bu ailelerle ilgili videolar izliyorum komplo teoriside deniyor

Rothschild.

Rockefeller.

Dünyayı bu ailelerin yönetigi söyleniyor iyice paranoyak oldum ve bu ailelerin dünyayı yonetigine inanmama az kaldı

Canı sıkılan gelsin bu konu hakkında konuşalım

Hepsi akraba şu dünya liderleride dahil ,kam emmeye devam :D

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,232
1,060
113
Guc kimdiyse insan oraya yonelir.
Boylece konforlu yaşar..
Hakkın güçlü olduğu bir dönem insanlık tarihinde nadirdir.
Kısaca güçlü 1000 pijlik yapar ses çıkmaz gariban yere yanlışlıkla tükürür bi asılmadığı kalır
Bkz. Canım memleketim