Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Güçlü Ailelerin Dünyayı Yönetmesi

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
görmediğin hiçbir şeye inanma bu hayatta kardeşim büyük hata yaparsın kendi kendini hasta edersin . Dini konular kisi ile tanrısı arasında olan şeyler buna bir sözüm yok herkes istediğine inanabilir bende muslumanım elhamdülillah ancak bilimsel olarak kesinliği kanıtlanamamış şeylere inanmayın dini konular dışında
İnanmaktan ziyade sorgulamak şüpheci olmak tanımı daha mantıklı

yolcu0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
331
95
28
Evet Beyler Saat 21.00 dan bu saate kadar bu ailelerle ilgili videolar izliyorum komplo teoriside deniyor

Rothschild.

Rockefeller.

Dünyayı bu ailelerin yönetigi söyleniyor iyice paranoyak oldum ve bu ailelerin dünyayı yonetigine inanmama az kaldı

Canı sıkılan gelsin bu konu hakkında konuşalım
Kusura bakma konunu mahvettim 😂 size iyi geceler ben tiktokda takilayim biraz 🙋🏻‍♂️

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Harbi bu yusuf güney neyin kafasinda onuda çözemedim:)

byvictory123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
250
87
28
Ulusalcılar vs kuresilciler bu saydiklariniz küreselci bide ulusalcılar var yani dünyayı yönettikleri filan yok iki kutuplu dünyada yerleri var sadece

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Kısaca hiççilik. Yani öldükten sonra sonsuz boşluğa gideceğini düşünmek. Bilinçsiz bir şekilde
Vala ben Allah'ın varlığını ve tek olduğunu inanan bir insanım dindarim zaten insan düşünse ne kadar herşeyin mükemmel olduğunu ve kendi kendine olmayacağını bilmesi lazim

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,418
583
113
Bakın şimdi bazılarına bu dediklerim saçma gelecek ama şimdi size deseler 10 sene önce corona çıkacak tüm dünyada sokağa çıkma yasağı olacak aşı olacak testler olacak sokağa çıkma saatleri olacak deseler kim inanırdı
Dost zamanında covid19 çıkmadan önce İspanyol gribi vardı covidde ölenler falan hikaye. Dünyada çok ağır tahribatlar yapan bir sürü salgınlar oldu olmaya da devam edecek.

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,418
583
113
Mevzu rockefeller vs değil mevzu ne kadar paran olduğu ve bu parayla neler yapabildiğindir.

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Dost zamanında covid19 çıkmadan önce İspanyol gribi vardı covidde ölenler falan hikaye. Dünyada çok ağır tahribatlar yapan bir sürü salgınlar oldu olmaya da devam edecek.
50 milyon insan ölmüştü o salgindan zaten hepsi silah bazen 100 yılda bir çıkartırlar nüfusu azaltmak için 😀😀😀

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Vala ben Allah'ın varlığını ve tek olduğunu inanan bir insanım dindarim zaten insan düşünse ne kadar herşeyin mükemmel olduğunu ve kendi kendine olmayacağını bilmesi lazim
Tüh bak bu söylediklerini düşünmedim hiç.. Hatta şu andan itibaren deist de olmadım veya başka bir dini de seçmedim.. Direk müslüman oldum. Çok sağol

Sana ukalaca cevap veriyorum çünkü tavrın ukalaca. Mükemmel yaratılış diye birşey yok dostum. Kusursuz evren diye birşey de yok. Bunlar size kaktırılan yalanlar. Güneşe birkaç cm yakın olsak pişerdik uzak olsak donardık falan mı diyecen. Ayrıca hadi mükemmel yaratılış ve kusursuz evreni kabül ettim diyelim. Neden müslüman olayım. Bu düşünce bile beni yapsa yapsa deist yapar

Tuhafsınız gerçekten

Son düzenleme:

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Kanka Allah olabilir ama din olayı şaibeli
Misal 10 mükemmellikte olan bir şey 1 mükemmellikte olan bir şeyi görmüyor yani o umrunda bile olmuyor beyin olarak düşün olsa bile 10 sn geçiyor sonra
Şimdi yaratıcı milyarlarca kat bizden iyi ve mükemmel olacaksa sence biz onun umrunda olur muyuz ya da bizi yarattı gerçekten yarattığının farkında mı biraz komplex düşün kafalar karışık ne yapıcaz bilmiyorum bi gidiyo bi geliyo

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Misal 10 mükemmellikte olan bir şey 1 mükemmellikte olan bir şeyi görmüyor yani o umrunda bile olmuyor beyin olarak düşün olsa bile 10 sn geçiyor sonra
Şimdi yaratıcı milyarlarca kat bizden iyi ve mükemmel olacaksa sence biz onun umrunda olur muyuz ya da bizi yarattı gerçekten yarattığının farkında mı biraz komplex düşün kafalar karışık ne yapıcaz bilmiyorum bi gidiyo bi geliyo
Diyorum ya işte. Yaratıcı olduğunu kabül ettik diyelim. Kabül ettik diye neden dünya üzerindeki herhangi bir din gerçek olsun. Kaldı ki dünya üzerindeki dinlerin bile binbir türlü yorumlamaları varken. Tavırları çok ukalaca oluyor bu insanların genelde. Allahı görememek için kör olmak lazım gibi cümleler kuruyorlar. Çok ukalaca

12 yaşındaki çocuk ateizmin üstünden geçti. Ateistler rezil oldu falan gibi videolar internette gırla gidiyor. Kendilerini tatmin ediyorlar işte. İnek gibi sağdıkları kitlelerini konsolide etmeye çalışıyorlar. Hele pilot kalemle ateizmi çökerten adamın nasıl alay konusu olduğunun farkında bile değil. Kitlesi alkış tutuyor ne de olsa. Onlar için önemli olan da o

Son düzenleme:

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Bu insanların mantığı şöyle çalışıyor dostum. Milyonlarca spermle yarışarak dünyaya gelmelerini mucize olarak görürler mesela. Fakat şunu atlıyorlar. O milyonlarca ihtimalden hangisi olsa ona da mucize diyecekler zaten 😁

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Bu insanların mantığı şöyle çalışıyor dostum. Milyonlarca spermle yarışarak dünyaya gelmelerini mucize olarak görürler mesela. Fakat şunu atlıyorlar. O milyonlarca ihtimalden hangisi olsa ona da mucize diyecekler zaten 😁
Senin parmak izin hiç bir yerde yok sana özel senin yüzün hiç bir yerde yok sana özel düşünmen aklını kullanman sadece sana özel hayvanlar düşünmezler yane dunyanin yuvalak olup üstünde olman sana özel güneş 1 milim uzak olsa donardik güneş 1 milim yakın olsa yanardik ay 1 milim uzak olsa yer çekimi olmazdı bunlar gibi sayacagim nice şeyler var bunlar Allah'ın mucizeleri değil mi

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Söylediğin şey 1 damla suyla dünyaya geldin o istemese o damla su ile insan olmaz bunlar tabiki mucize

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Senin parmak izin hiç bir yerde yok sana özel senin yüzün hiç bir yerde yok sana özel düşünmen aklını kullanman sadece sana özel hayvanlar düşünmezler yane dunyanin yuvalak olup üstünde olman sana özel güneş 1 milim uzak olsa donardik güneş 1 milim yakın olsa yanardik ay 1 milim uzak olsa yer çekimi olmazdı bunlar gibi sayacagim nice şeyler var bunlar Allah'ın mucizeleri değil mi
Dostum sana diyorum ya. Bunları kabül etsen dahi olsan olsan deist olursun zaten. Yani senle benim yaratıcının varlığını veya yokluğunu tartışmamız bile abez. Bu argümanlarla dünya üzerindeki herhangi bir dini gerçek yapamazsın. Argümanların doğruluğuna yanlışlığına zaten girmiyorum. Velev ki doğru olsun diyorum

Ayrıca ben her türlü dini veya ideolojiyi üslubunca tartışabilirim. Fakat yok şunu görmemek için deli olmak lazım, kör olmak lazım, tımarhaneye kapatmak lazım gibi alaycı ukalaca tavırlara katlanamıyorum. Senin için değil genel konuşuyorum

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Dostum sana diyorum ya. Bunları kabül etsen dahi olsan olsan deist olursun zaten. Yani senle benim yaratıcının varlığını veya yokluğunu tartışmamız bile abez

Ayrıca ben her türlü dini veya ideolojiyi üslubunca tartışabilirim. Fakat yok şunu görmemek için deli olmak lazım, kör olmak lazım, tımarhaneye kapatmak lazım gibi alaycı ukalaca tavırlara katlanamıyorum. Senin için değil genel konuşuyorum
Ben kimseyi yargilamiyorum yanlis anlama saygı duyuyorum bende dinlere inanmam ama Allah'a inanirim elimi kalbine attigim zaman bile onun için attığını hisediyorum

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Ben kimseyi yargilamiyorum yanlis anlama saygı duyuyorum bende dinlere inanmam ama Allah'a inanirim elimi kalbine attigim zaman bile onun için attığını hisediyorum
Youtubada dönen saçma salak videolar var ya işte. Bir haltı anlatırken de dinsizlere hakaret etmeden duramıyorlar. Üslup zaten alabildiğine alaycı

Adına inanç dedikleri şeye bilgi muamelesi yaparak konuşuyorlar. Bilgi olsa zaten adı inanç olmaz bilim olurdu. Adı üstünde. Bir dalga geçmeleri eksik zaten