Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Güçlü Ailelerin Dünyayı Yönetmesi

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Ben kimseyi yargilamiyorum yanlis anlama saygı duyuyorum bende dinlere inanmam ama Allah'a inanirim elimi kalbine attigim zaman bile onun için attığını hisediyorum
İslamı bilmem ama Cebrail diye bir yaratık var bence bizim zaman algımız çok dar olduğu için kavramakta güçlük çekiyoruz bazı şeyleri

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Senin parmak izin hiç bir yerde yok sana özel senin yüzün hiç bir yerde yok sana özel düşünmen aklını kullanman sadece sana özel hayvanlar düşünmezler yane dunyanin yuvalak olup üstünde olman sana özel güneş 1 milim uzak olsa donardik güneş 1 milim yakın olsa yanardik ay 1 milim uzak olsa yer çekimi olmazdı bunlar gibi sayacagim nice şeyler var bunlar Allah'ın mucizeleri değil mi
Güneşe 1 milim yakın olsak yanardık uzak olsak donardık dedin ya. Nereden duydun okudun bunu. Rica etsem bana bilimsel akademik makalenin linkini atabilir misin. Atamazsın çünkü böyle birşey yok. Kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorsun dostum. Sırf inancını perçinleyebilmek için

Sorularla islamiyet.com dan falan istemiyorum. Bilimsel akademik bir makale olacak

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Güneşe 1 milim yakın olsak yanardık uzak olsak donardık dedin ya. Nereden duydun okudun bunu. Rica etsem bana bilimsel akademik makalenin linkini atabilir misin. Atamazsın çünkü böyle birşey yok. Kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorsun dostum. Sırf inancını perçinleyebilmek için

Sorularla islamiyet.com dan falan istemiyorum. Bilimsel akademik bir makale olacak
Yok dost var öyle birşey ben 2 yıllık üniversite mezunuyum

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Lütfen gönder o zaman. Gönderemezsin çünkü yok öyle birşey. Bu yaptığın şeyin adı tam manasıyla ukalalık işte

At yalanı......... inananı. Bu argümanların üzerine balıklama atlayacak ta bir kitle var nasıl olsa

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Ay olmasa da yaşam olurdu kanka güneş yakın olsa uzak olsa gibi bir durum söz konusu olamaz çünkü fizik kanunlarına çekim yasalarına göre tam bir konumda olması gerekiyor
Zaten her şey öyle olduğu için yaşam başladı
Yani Allah olabilir ama insanlarla işi yok bence enerji olayı var ama
Hepimiz bir enerji taşıyoruz ve bunun ana kaynağı beyin beyni iyi eğitirsen enerjiyi kullanıp bazı şeyleri çekebiliyorsun kendine çok bilgim yok ara ara araştırıyorum kaybetmekten vakit bulunca

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Lütfen gönder o zaman. Gönderemezsin çünkü yok öyle birşey. Bu yaptığın şeyin adı tam manasıyla ukalalık işte

At yalanı......... inananı. Bu argümanların üzerine balıklama atlayacak ta bir kitle var nasıl olsa
Eğer Dünya, Güneş'e 1 cm yakınlaşırsa, sıcaktan beynimizin yanacağı ve yok olacağımız söyleniyor. Bu konuda araştırmalar halen devam ettiği gibi, durumun aslında öyle olmadığı ortaya çıktı. Şöyle düşünelim; öncelikle bu iddianın tamamen yersiz ve yalan olduğu kesin böyle diyor ama belli bişey yokmuş

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Ay olmasa da yaşam olurdu kanka güneş yakın olsa uzak olsa gibi bir durum söz konusu olamaz çünkü fizik kanunlarına çekim yasalarına göre tam bir konumda olması gerekiyor
Zaten her şey öyle olduğu için yaşam başladı
Yani Allah olabilir ama insanlarla işi yok bence enerji olayı var ama
Hepimiz bir enerji taşıyoruz ve bunun ana kaynağı beyin beyni iyi eğitirsen enerjiyi kullanıp bazı şeyleri çekebiliyorsun kendine çok bilgim yok ara ara araştırıyorum kaybetmekten vakit bulunca
Dostum ortaya bir iddia atıyorsun. Kaynak verir misin lütfen. Hangi akademik bilimsel araştırmada yazıyor dünya güneşe 1 milim yakın olsa yanardık uzak olsa donardık diye. Bu kulaktan dolma bilgileri bana satma. Bu argümanların üzerine balıklama atlayacak büyük bir kitle var Türkiyede. Onlara anlat

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Dostum ortaya bir iddia atıyorsun. Kaynak verir misin lütfen. Hangi akademik bilimsel araştırmada yazıyor dünya güneşe 1 milim yakın olsa yanardık uzak olsa donardık diye. Bu kulaktan dolma bilgileri bana satma. Bu argümanların üzerine balıklama atlayacak büyük bir kitle var Türkiyede. Onlara anlat
Yanlış kişiye alıntıladın kaynak gösterir misin dersen ss atayım

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Bir de senin diyecegın şey dünya güneş etrafında eliptik yörüngeye sahip zaten her sn yaklaşıp uzaklaşıyor sende kurusıkı göster kanıt deyip duruyon bir şey bildiğin yok

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Bir de senin diyecegın şey dünya güneş etrafında eliptik yörüngeye sahip zaten her sn yaklaşıp uzaklaşıyor sende kurusıkı göster kanıt deyip duruyon bir şey bildiğin yok
Böyle birşey yok dostum. Bunlar tamamen modernist dincilerin uydurmaları. Hristiyanlarda da böyle birsürü yalan yanlış argüman var. Sana yalancı demek istemiyorum. Fakat her duyduğunuz kulaktan dolma bilgilere de sırf inancınızı pekiştiriyor diye balıklama atlamayın

Kaynak ta veremedin. Bir de hala kuyruğunu dik tutmaya çalışıyorsun. Al ben sana olmadığına dair kaynak veriyim o halde. Hala işkembeden atıyorsun

İddia sahibi sensin benden olmadığına dair kaynak istiyorsun 😁 Hadi vereyim bari kaynak

Son düzenleme:

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Böyle birşey yok dostum. Bunlar tamamen modernist dincilerin uydurmaları. Hristiyanlarda da var böyle birsürü yalan yanlış argüman var. Sana yalancı demek istemiyorum. Fakat her duyduğunuz kulaktan dolma bilgilere de sırf inancınızı pekiştiriyor diye balıklama atlamayın

Kaynak ta veremedin. Bir de hala kuyruğunu dik tutmaya çalışıyorsun. Al ben sana olmadığına dair kaynak veriyim o halde. Hala işkembeden atıyorsun

Senin rulet hep zero atıyor belli dost bol şanslar

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,951
757
113
Abi ne kadar boş konu varsa üstündesiniz ya bırakın öyle konuları yok dünya yönetiyor yok şöyle yapıyor yok böyle yok yatırma ek free spin veren site var mı siz onu söyleyin

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Abi ne kadar boş konu varsa üstündesiniz ya bırakın öyle konuları yok dünya yönetiyor yok şöyle yapıyor yok böyle yok yatırma ek free spin veren site var mı siz onu söyleyin
Onun konusu zaten var dostum. Burası geyik muhabbeti yapılan bir alan

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Uğurr kullanıcı isimli birisi kod paylaşıyor sürekli. Ana sayfada aktif kod paylaşım başlığı var

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,330
1,346
113
Evet Beyler Saat 21.00 dan bu saate kadar bu ailelerle ilgili videolar izliyorum komplo teoriside deniyor

Rothschild.

Rockefeller.

Dünyayı bu ailelerin yönetigi söyleniyor iyice paranoyak oldum ve bu ailelerin dünyayı yonetigine inanmama az kaldı

Canı sıkılan gelsin bu konu hakkında konuşalım
Dünyaya krediyi bu ailelerin şirketi veriyor mastercard visa bunların elinde iste bankaların çogu bunlarda