Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Günlük 1100 TL'ye Çalışılır Mı

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Hafta sonu iş olmaması güzel ama saati fazla 22k para yapıyo aylık en kötü yerde zaten asgari ücret 17k bide 8-6 çalışıyosun sabahın köründe kalkıcan akşam 6 çıktın eve gittin yemek yedin dinlendin saat oldu 9 sosyal hayat pert işe gidiş dönüş derken günün 17-18 saati piç oldu
parasız kaldım çalışmam lazım bonuslarla promo kodlarla olmuyor

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,834
5,964
113
Beyler bayadır çalışmıyordum yeni bi iş buldum solucan gübresi fabrikasıymış bana pazartesi iş başı yap dedi işin biraz pisliği var ama haftanın 5 günü çalışılıyor sabah 8 akşam 6 cumartesi pazar tatil ,haftalık 5500 tl veriyor sizce çalışıyımmı nerdesiniz , gelcem dedim pazartesi günü iş başı
Yanlış hesap yapiyosun kardeşim günlük 1100 değil sigortalı çalışansan 30 gün uzerinden hesap yapacaksın günlük 733 aylik 22k yapar cok muhtaç değilsen çalışılmaz bu paraya

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
parasız kaldım çalışmam lazım bonuslarla promo kodlarla olmuyor
İstanbuldaysan yönlendirebilceğim yerler var git paşalar gibi garsonluk yap 9-5 çalış aynı parayı al sigortanda olsun bahşiş olayında olsun tertemiz zaman geçtikçe yükselme olayında olur gün içinde max 1-2 saat zorlanıırsın tezekle uğraşmaktan iyidir

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Yanlış hesap yapiyosun kardeşim günlük 1100 değil sigortalı çalışansan 30 gün uzerinden hesap yapacaksın günlük 733 aylik 22k yapar cok muhtaç değilsen çalışılmaz bu paraya
nasıl yani asgeri ücret 17 bin tl ben aylık 22k alacam iyi değilmi yani

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
İstanbuldaysan yönlendirebilceğim yerler var git paşalar gibi garsonluk yap 9-5 çalış aynı parayı al sigortanda olsun bahşiş olayında olsun tertemiz zaman geçtikçe yükselme olayında olur gün içinde max 1-2 saat zorlanıırsın tezekle uğraşmaktan iyidir
Burası haftalık veriyor bide is yerinde toplam 5 kişi var ve sigortalı çalışamıyorum icram var knk

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Knk para lazım değil demedim kumar oynasaydım yine bu borç olacaktı ama ben kumara yedirmedim
O paraya o iş o şartlar yapılmaz çalışmak niyetin varsa her türlü iş bulur daha iyi kazanırsın ama senin yerinde olsam kendi işimi yaparım