Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Günlük 1100 TL'ye Çalışılır Mı

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
806
309
63
Bana sigortalı başla dediler zaten ben icram var dedim çalışamam sigortasiz olsun dedim patronla görüşcez dedi görüşüp olur dedi . Işçi bulamıyorlarmış
anladım orasını, çok rahat anlatılıyor, 7k falan zor ,onu demek istiyorum, kardeşim olayın neresinden bakarsan bak ,senin için bundan iyisi çıkmaz, her söylene ne bakma ,öyle söylendiği gibi değil piyasa ,ihtiyacın varsa çalış, sana güzellik bile yapılmış bakdığın zaman. daha iyi ,mutlu bişey istiyosan şeffaf naylon poşetler var, uc taraftan sık biraz,içinede bali sıvazla ,hani evribadi , sonra baliciyim mutlumuşun mecnunmuşun .. diyerekten dolaş 😬😬😬🧐

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
anladım orasını, çok rahat anlatılıyor, 7k falan zor ,onu demek istiyorum, kardeşim olayın neresinden bakarsan bak ,senin için bundan iyisi çıkmaz, her söylene ne bakma ,öyle söylendiği gibi değil piyasa ,ihtiyacın varsa çalış, sana güzellik bile yapılmış bakdığın zaman. daha iyi ,mutlu bişey istiyosan şeffaf naylon poşetler var, uc taraftan sık biraz,içinede bali sıvazla ,hani evribadi , sonra baliciyim mutlumuşun mecnunmuşun .. diyerekten dolaş 😬😬😬🧐
çalışacam 2 ay bilemedin 3 ay dişimi sıkmam gerek

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Kovalarsan var tabi satıcak ürünü bulmak önemli hatta yeni giren puan bakımından daha avantajlı üstelik trendyolun yeni işletmelere kampanyaları falanda var
Ortalama ne kadar sermayem olması lazım bu dediklerini yapmam için

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,477
4,067
113
Beyler bayadır çalışmıyordum yeni bi iş buldum solucan gübresi fabrikasıymış bana pazartesi iş başı yap dedi işin biraz pisliği var ama haftanın 5 günü çalışılıyor sabah 8 akşam 6 cumartesi pazar tatil ,haftalık 5500 tl veriyor sizce çalışıyımmı nerdesiniz , gelcem dedim pazartesi günü iş başı
Bütün işçi emekçi kardeşlerimin emeğine sağlık hepsinin emekleri kutsaldır ama 24 yıl elaleme işçilik yaptım bunun 3 senesi öz amcamdı. Şuan kendi işimi yapıyorum Son 4 yılda kazandığım para ile geriye dönük 24 yılın enkazını kaldırdım. Dünyaya bir daha gelsem yine kendi işimi yapacağım. Büyük konuşmuyorum ama akşama kadar yeri geliyor çöpe bile giriyorum. Kralda benim paşada benim çok şükür Rabbim bu günümüzü aratmasın. Kısacası imkanınız varsa işçilik zihniyetinden çıkın kardeşim elin oğlunun gözünü doyuramazsınız. 24 yıl ağır Çelik işinde çalıştım ciğerlerimde rahatsızlık oldu, kaynak yapmaktan artık yakını göremiyorum. Hani nerede o zengin ettiğim oruspu çocuğu patronlarım?

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,199
2,300
113
İş arayan varsa yonlendireyim istda
18-20 arası maaş yatılı 3 öğün yemek
Pazar çift mesai

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Düşünsene kız istemeye gidiyorsun kızın babası soruyor oğlum nerde çalışıyorsun
Solucan fabrikasında efendim 😁 😁

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Bütün işçi emekçi kardeşlerimin emeğine sağlık hepsinin emekleri kutsaldır ama 24 yıl elaleme işçilik yaptım bunun 3 senesi öz amcamdı. Şuan kendi işimi yapıyorum Son 4 yılda kazandığım para ile geriye dönük 24 yılın enkazını kaldırdım. Dünyaya bir daha gelsem yine kendi işimi yapacağım. Büyük konuşmuyorum ama akşama kadar yeri geliyor çöpe bile giriyorum. Kralda benim paşada benim çok şükür Rabbim bu günümüzü aratmasın. Kısacası imkanınız varsa işçilik zihniyetinden çıkın kardeşim elin oğlunun gözünü doyuramazsınız. 24 yıl ağır Çelik işinde çalıştım ciğerlerimde rahatsızlık oldu, kaynak yapmaktan artık yakını göremiyorum. Hani nerede o zengin ettiğim oruspu çocuğu patronlarım?
Allahın kurban Şuan ne iş yapıyosun bra

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,747
7,324
113
Çalışmak üzerine yazılan en sağlıklı yorum. Duygularima tercüman oldun. Ağzına sağlık üstat 👍

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Aga yaşın 31 bazı şeylerin nasıl geliştiğini bilmen lazım sanki 100k ile girip batabilirsin 100 tlyle milyonluk olabilirsin biraz uğraş lazım
Adam kumardan kafayımı kaldırmış dost evden dışarı çıktığı yok nerden bilsin 😆 😆

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Aga yaşın 31 bazı şeylerin nasıl geliştiğini bilmen lazım sanki 100k ile girip batabilirsin 100 tlyle milyonluk olabilirsin biraz uğraş lazım
eğer öyle bi niyetim olursa veya durumlar düzelirse sana muhakak ulaşcam dost