Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Günün Patlamaya Müsait Maçı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,700
44,707
113
hahahahaha :D neşeniz daim olsun
Bro gatesden Max alıp daha iyileri sizin olsun çok borcum vardı anca yetiyor diyenlerden hiç bı farkin kalmadı bele kankalik olmaz olsun seni tanımıyorum artik.nese diyor ne neşesi yahu kahrı perisaniz parasizliktan.acikinca evdeki koltukları kemirmeye başladık artık koltuk bitince halıyı yiycez onun sindirimi daha kolaymış koltuk gaz yapıyor

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,138
3,796
113
kuponum tuttu çekim verdim oynamayayım diye foruma girdim napayim. esbjergi gordun mu 24. dk 1-1 öyle bitti . manu kırmızı gördü korner işini götürdü bugün kötü gidiyor 1 kupon geldi de zararı aldım gece maclarını bekleyecegim bakalım. Astonun yenemeyecegini söylemiştim lavugun birine bos yapıyordu kayboldu sanırım. ipswich evinde astona mac vermez bu maca 2 veren bu isi bırakmalı

diyar727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
675
446
63
kuponum tuttu çekim verdim oynamayayım diye foruma girdim napayim. esbjergi gordun mu 24. dk 1-1 öyle bitti . manu kırmızı gördü korner işini götürdü bugün kötü gidiyor 1 kupon geldi de zararı aldım gece maclarını bekleyecegim bakalım. Astonun yenemeyecegini söylemiştim lavugun birine bos yapıyordu kayboldu sanırım. ipswich evinde astona mac vermez bu maca 2 veren bu isi bırakmalı
11 korner cok inanmistik..