Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Haaland'ın Tercihi Manchester City

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,474
64,276
113
1652092472502.png

Borussia Dortmund'un süper yıldızı Erling Haaland, transferde tercihini yaptı.

Transferin güvenilir kaynaklarından The Athletic'in geçtiği bilgiye göre Haaland, Manchester City'nin teklifini kabul etti. İngiliz ekibinin, oyuncunun Dortmund'la 2024'e kadar süresi olan sözleşmesindeki serbest kalma maddesini devreye sokarak transferi bu hafta açıklaması bekleniyor.

Salzburg'da gösterdiği performansın ardından Ocak 2020'de Dortmund'un yolunu tutan Norveçli forvet oyuncusu, Alman ekibinde çıktığı 88 maçta 85 gol attı.

21 yaşındaki futbolcuyla Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih ve PSG de yakından ilgileniyordu.

Dortmund'un Haaland'ın gidişiyle oluşacak forvet boşluğunu yine Salzburg'dan doldurarak Karim Adeyemi'yi kadrosuna katması bekleniyor.

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,528
4,798
113
Haland City de patates olur bu bebede premier lig temposu kaldiricak kapasite yok
Haci bu yazdığını şaka olarak algılıyorum adamin tam oynayacagi yer bak daha ilk sezondan gol rekoru kirar city.. adami kahveye okeye çağır herkes ara verip sigaraya gittiginde iki daka gol atip geri gelir kopilin potansiyel yuksek..

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Haci bu yazdığını şaka olarak algılıyorum adamin tam oynayacagi yer bak daha ilk sezondan gol rekoru kirar city.. adami kahveye okeye çağır herkes ara verip sigaraya gittiginde iki daka gol atip geri gelir kopilin potansiyel yuksek..
Bu yazı burda dursun gülüm Bundesliga ile premier lig temposu arasında çok fark var Benim düşüncem bu City de rakibi de çok işi zor 🙂

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,528
4,798
113
Bu yazı burda dursun gülüm Bundesliga ile premier lig temposu arasında çok fark var Benim düşüncem bu City de rakibi de çok işi zor 🙂
İsini sewersen bi zorluk olmaz..

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,404
4,393
113
Premier lig fizik olarak tempo olarak çok yüksekte haklısın belki ama Almanlar kadarda akıcı futbol oynamiyorlar ilk sezondan 20 gol Garanti

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,086
2,572
113
Bu sezon 85 gol 25 asit bekliyorum tüm kulvarlarda haland dan.

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
785
113
Maşallah kanka çok net görmüşsün tebrikler