Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Haaland'ın Tercihi Manchester City

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,563
781
113
Haaland belki daha iyi olabilir ama bana mbappe daha estetik geliyor o yüzden mbappe tercihim. Mesela Ronaldo Messi meselesi gibi
Bende senin kafandayim bireysel olarak baktığım için mbappe benim de tercihim.. Mbappe yarı sahadan gider gol atabilir ama Haalandi besleyemezsen tıkanır

SFENKS

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
155
128
43
Bende senin kafandayim bireysel olarak baktığım için mbappe benim de tercihim.. Mbappe yarı sahadan gider gol atabilir ama Haalandi besleyemezsen tıkanır
Mbappe aynı Messi gibi elastik teke tek, çoklu saplar geçer..
Haaland tam ronaldo gibi tek vuruş adamı beslemek lazım..

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
785
113
Futbol tek kişilik bir oyun değil, mbappe orta sahadan alıp gol atar demişsiniz, hiçbir takımın bu tarz bir beklentisi yok artık. Tüm takımlar cezasahasina topu getirdiginde bitirici, gerçek bir 9 numara ister. Haaland in yanında mbappe çok sönük kalıyor şu an ki performanslarını kıyaslarsak.

Asci55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
8,799
8,368
113
Haland ın önüne at topu bakalm nasıl gidiyor dele dele gider. mbappe hızı olmasa oda bu kadar konusulmazdı hzı ile adam geciyor