Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Haciz Hk.

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
156
218
43
Beyler iyi forumlar. Avukat aradi çarsamba gunu hacize gelecegini soyledi. Kurus yok . Bu hacizi durdurmanin bi yolu varmi lutfem yardm aileye rezzil rusba olurum

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,690
44,699
113
Beyler iyi forumlar. Avukat aradi çarsamba gunu hacize gelecegini soyledi. Kurus yok . Bu hacizi durdurmanin bi yolu varmi lutfem yardm aileye rezzil rusba olurum
Bildiğine göre artık hacizlik bı durum yok evden gelip 1 çay kaşığı bile alamazlar.ama sen gidip teminat verip imza atıp avukatla falan anlastiysan o zaman ne olur bilmiyorum.milyon borcun olsun hiç teminat verme imza atma anlaşma yapma hiç bişey olmuyor

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,345
1,114
113
Hafta kesin ödeme yapicam de ertelettirisij hacizi

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,737
6,911
113
Öyle diyorlar ama gelmiyorlar kolay kolay ne icrası bu kredimi

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,851
5,972
113
Hafta kesin ödeme yapicam de ertelettirisij hacizi
Böyle bilgi yazmayın buralara bilmeden haciz falan gelmez maksimum mallara satış haczi koyarlar borcu odemeden tapu veya araba varsa satamazsin odicem derse o tarihte odemezse hapis cezasına kadar gider

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,345
1,114
113
Böyle bilgi yazmayın buralara bilmeden haciz falan gelmez maksimum mallara satış haczi koyarlar borcu odemeden tapu veya araba varsa satamazsin odicem derse o tarihte odemezse hapis cezasına kadar gider
La kardesim ne bilmedeni bana geldi kaç kere son gelişinde anlaştık bidaha ugramadilsr2 memur taksi tutuyor 1 de polis oluyor yanlarinda taksinin ücreti bile kitliyorlar masraf diye her gelislerinde

ugur152

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
129
43
La kardesim ne bilmedeni bana geldi kaç kere son gelişinde anlaştık bidaha ugramadilsr2 memur taksi tutuyor 1 de polis oluyor yanlarinda taksinin ücreti bile kitliyorlar masraf diye her gelislerinde
Sende zamanında öde borçlarını çekerken iyi ama

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,851
5,972
113
Gelip bakmak dışında birşey yapmazlar bizde onu diyoruz ama sen haftaya kesin odicem de diyosun odeme sözü vermek hacizden daha fazla sıkıntı getirir

ugur152

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
129
43
Ödüyorum ben dostum zatende hayatın ne göstereceği belli olmuyor tikandimi biyerde odeyemedigin zamanlarda oluyordu Allah kimseyi düşürmesin bankalar katıksız orospu çocuğudur tefeciler duble orospu coxugu
Ödememe sebebin kumar senin

ugur152

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
129
43
Kumar için kredi çekip sonra bankaları suçlamayın

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,737
6,911
113
Ya ne orası öyle banka sana ne güzel bir hizmet sağlıyor ve bu enflasyona göre iyi bir faizle sen bankanın borcunu ödemiyorsun
Bazen insanın işi ters gidebiliyor ödeyemiyor bankaya birşey dediğimiz yok avukatlarin i.neligini kastediyoruz

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,607
731
113
Bildiğine göre artık hacizlik bı durum yok evden gelip 1 çay kaşığı bile alamazlar.ama sen gidip teminat verip imza atıp avukatla falan anlastiysan o zaman ne olur bilmiyorum.milyon borcun olsun hiç teminat verme imza atma anlaşma yapma hiç bişey olmuyor
Ya amaç zaten birsey almak degil itibar zedelemesi yaratip kisiyi cevresine karsi zor durumda birakarak odemeye zorlamak.. Benim arkadasimin evine gecen sene geldiler, esya sayimi yapip tutanak tutup bir sey almadan gitter tabi tum komsulara rezil oldular bu surecte.. Daha sonrasinda avukat bununlada yetinmeyip tum akrabalarini tek tek arayip durumu anlatmis.. En son borcunu dayisi kapatti ama tum aiesine ve cevresine rezil oldu.. Allah kimseyi bu duruma dusurmesin gercekten cok zor.. Ama dedigim gibi bu icra hususunda yasada çok bosluk var her turlu seyi yapabilirler tamamen avukatin vicdanina kalmiş..