Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hamster Kombat Listing Bekleyen?

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Dostlar konu dışı sohbet muhabbet konusu açtım listelenme bekleyip kasmaya devam eden var mı büyük patladik galiba emeklere yazik oldu

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,054
9,717
113

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,148
2,266
113
2-3 milyon böyle zanneden kullanıcı var dost tek akıllı sensin iki milyon kişi arasından 😅👏
Kardeş tosuncuga para kaptıran da yığınla insan var çok insan olması fark etmiyor keşke emek vermeden konu acsaydin boş iş olduğunu söylerdim

moonday06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
371
145
43
Ben kasıyorum dostum saatlik 6m kazanç var lord ' um taş atıp kolum yorulmuyor ama bu ara saldım biraz anahtar yapıp 3 saatte bir kazanç topluyorum o kadar.

Dogs bile listeleniyor iki gün sonra 140 dolar gibi bir para cıkacak ön satış fiyatından cıkarsa bakalım inşallah, adamlar iki ayda piyasa yaptı bu hamsterdan umut yok gibi

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Kardeş tosuncuga para kaptıran da yığınla insan var çok insan olması fark etmiyor keşke emek vermeden konu acsaydin boş iş olduğunu söylerdim
Aynı şey değil bilip bilmeden ne kadar atıp tutmayı seviyorsunuz siz ya. O yatırım gerektiren bir olaydı bunda yatırım yok telegram üzerinden görev saatlik kazanç vs kasiyorsun zaman harciyorsun. Notcoinden 2 k dolar aldım bu şekilde. Ama bunda umut yok çünkü bu kadar kullanıciya verilebilecek bir para yok

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Ben kasıyorum dostum saatlik 6m kazanç var lord ' um taş atıp kolum yorulmuyor ama bu ara saldım biraz anahtar yapıp 3 saatte bir kazanç topluyorum o kadar.

Dogs bile listeleniyor iki gün sonra 140 dolar gibi bir para cıkacak ön satış fiyatından cıkarsa bakalım inşallah, adamlar iki ayda piyasa yaptı bu hamsterdan umut yok gibi
5k saatlik kazanç full skin 30 key lord seviyesi ama benim de zerre umudum yok. Verse de bir şeye yaramaz bu kadar kullanıciya hepi topu maks 100 usdt düşer o da en iyi ihtimalle

moonday06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
371
145
43
5k saatlik kazanç full skin 30 key lord seviyesi ama benim de zerre umudum yok. Verse de bir şeye yaramaz bu kadar kullanıciya hepi topu maks 100 usdt düşer o da en iyi ihtimalle

anahtar muhabbetinden sonra saldım ben , oyun oynattırıyorlar felan hiç vakit harcıyamam bir kaç kez yaptım işyerinde bos kaldıkca ama sıkıyor bir yerden sonra günlük bulmaca cözüp alıyorum sadece.
Adamlar oyun firmalarıyla anlaştı hem onlar hem hamster karı yarı yarıya bölüştü reklamlardan deli para kaldırdılar.

Aynı şeyi tapswapda yapıyor şuan, kullanıcılara dağıtacağı parayı youtube ve google reklamları üzerinden kaldırdı adamlar zaten dağıtabilirler yani bence ama listelenme konusunda umudum pek yok , tarihin en büyük airdrobu gibi iddaalı cümleler kuruyorlar ama bakalım bekleyip göreceğiz air drop kısmı felan getirdiler 1 ay önce aşağı yukarı henüz daha tarih bile belli değil.

zaten kazandırırsa bir tapswap birde hamster verir gibi şuan için , birde obix token var türk yapımı diyorlar ona bakıyorum.

Daha önce bende bu airdroplardan para kazandığım için cok boş gelmiyor bana , ama şuda var cok scam proje var hamster patlarsa bu işi kovalayan insanların % 60 ı inancını kaybeder kullanıcı sayısı baya azalır telegramın

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,526
2,164
113

Dün Dogs konusu açtım kapandı 🤣🤣

Gorkizm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
155
54
28
Lvl 10 saatlik 4.5m kazanç var ben ümidi kestim listelense bile 5-10 dolar bişey verir artık

moonday06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
371
145
43
Dün Dogs konusu açtım kapandı 🤣🤣
aslında bir kısıma böyle borsa ile alakalı referans paylaşım ve yönlendirme sistemi ile alakalı Alan açılsa iyi olur.

için içerisine referans girdiği zaman işler biraz değiştiği için baş ağrıtıyor olabilir belki ama oda çözülebilir bence.
Neden yasak olduğunu hala tam anlayamadım @Shellac başkanım bir açıklama yaparmısın nedeniyle beraber :)

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,816
151,232
113
aslında bir kısıma böyle borsa ile alakalı referans paylaşım ve yönlendirme sistemi ile alakalı Alan açılsa iyi olur.

için içerisine referans girdiği zaman işler biraz değiştiği için baş ağrıtıyor olabilir belki ama oda çözülebilir bence.
Neden yasak olduğunu hala tam anlayamadım @Shellac başkanım bir açıklama yaparmısın nedeniyle beraber :)
Reklam platformunda
Başka bir reklam yapılması ne kadar doğru olabilir dostum

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,526
2,164
113

Ben sordum bozum muhabbetine dönüyormuş. Bende öyle birşey olmadı ki . Eğer olursa uyarını yaparsın dinlemiyorsa banlarsın dedim. Yani alakasız. Millet her ota boka konu açıyor birşey yok . Biz fikir alışverişi için konu açıyoruz kapatılıyor

moonday06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
371
145
43
Reklam platformunda
Başka bir reklam yapılması ne kadar doğru olabilir dostum
Ben artık buranın reklam platformundan cok sosyal bir platform olduğu kanısına vardım tabiki seninde bu işten azıyla çoğuyla kazancın var ama ikisi farklı alanlar.
Sonuç olarak Sana sponsor olmayan yada anlaşmalı olmadığın sitelerin linkleri yada promosyonlarıda paylaşılabiliyor, kaldıki burda telegrama kullanıcı referansı isteyen insanlar birer kullanıcı olacak şirket sahibi değil aşağı yukarı aynı mantığa çıkıyor diye düşünüyorum tabi eksik düşündüğüm yanıda olabilir bilemedim şimdi .

Bu arada teşekkürler bilgilendirmen için

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Listelenme 1 ay sonra olarak açıklandı Allah'ın izniyle 400-500 dolar geleceeeek dostlar