Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Harçlık Avans

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
dostlar 500 tl var harçlık avansımda bunu nasıl nakite çevirebilirim ödemelerim var evden de çıkamıyorum kuyumclarda kapalı zaten bi yol gösterebilecek varmı

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Harçlık avansı nedir kuyumcu ne nalaka çok uzak kalmışım olaylara :) yaşlandım demek :)

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,811
3,071
113
Dostum kredi kartı ile yatırım olan sitelere yatır paparadan çek :)

ahbic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
241
47
28
izmirdeysen marketler %4-%6 komisyon alıyordu ata durağının orası + kücük parkda bir elektronik mağazası. Yani okuduğumuz zamanlar öyleydi. Öğrenci yoğunluğu çok olan bir tekele gir sor yaparlar hertürlü

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Bizim burda telefoncu var yüzde 8 komisyon aliyor her 15 tatilde ve 3 aylarda gelince ondan cektiriyorum yada seytanla rulet atiyorum kredi karti ile yatirim yapilan sitelere omce 100 atiyorum 500 yaparsam cekiyorum

Harbyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
9
18
Bankamatik ten cekemiyormusun

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Kardeşi n11 hesap açıyon 500 liralık ürün alıyo nakit avans sonra iptal ediyon ve para nakit olarak hesabında nu kıyagıda kimseye yapmam yapamazsam yaz bana özelden

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Kardeşi n11 hesap açıyon 500 liralık ürün alıyo nakit avans sonra iptal ediyon ve para nakit olarak hesabında nu kıyagıda kimseye yapmam yapamazsam yaz bana özelden
dostum onlar hemen iadeyi geçiyormu hesaba sanmam öyle olduğunı

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,811
3,071
113
Hiç gereği yok üstüne komisyon ver diyenler var hiç bakma gir betasusa kart yatırım yapacağım de sana site verecekler oradan ödeme yap talep ver hesabında :) paparadan çekersen veya atm den gönderirler

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Hiç gereği yok üstüne komisyon ver diyenler var hiç bakma gir betasusa kart yatırım yapacağım de sana site verecekler oradan ödeme yap talep ver hesabında :) paparadan çekersen veya atm den gönderirler
dostum ana para çevrimi var