Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Hayatindibi // NBA

Kupon Miktarı
223
Kupon Oranı
3.5

NonStopp

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,986
9,632
113
Bu hakem napıyor la phila dogruyor resmen aw

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
21 devre arası
3.per sonunda gelir büyük sıkıntı olmazsa hardene geçelim

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,501
44,617
113
Abi delircem ya 2 kuponada koydum hardeni embid yok diye adam oynuyormus sakat gosteriyordu airscore delircm ya.banchero rahat gelir gibi goxukuyor ama harden sikinti olur abi embid her topu kullaniyor delircm valla lan sakat olmayan adami niye sakat yazdin oraya be adi serefsiz ya

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,041
24,997
113
Abi delircem ya 2 kuponada koydum hardeni embid yok diye adam oynuyormus sakat gosteriyordu airscore delircm ya.banchero rahat gelir gibi goxukuyor ama harden sikinti olur abi embid her topu kullaniyor delircm valla lan sakat olmayan adami niye sakat yazdin oraya be adi serefsiz ya
Yınede ıyı harden olumsuz olma

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Gelir merak etme

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113

Bunu kaydet burdan bak abi bi dahakine.
Skor sitelerinde oynamayacak bide durumu belirsiz kısmı var genelde güncellemeyi geç yapıyorlar