Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Hayatınızda Hiç "Kıl Payı Kurtuldum" Dediğiniz Bir Vakit Oldu Mu?

Hayatınızda Hiç "Kıl Payı Kurtuldum" Dediğiniz Bir Vakit Oldu Mu?

• Kullanılan toplam oy
    55

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,405
4,780
113
mersinde kırmızı ışık yanıkken yaya geçidinden geçtiğim sırada ışığa uymayan beyin noksanı bir motorsikletli son sürat dibimden geçtiydi o var geberip gitmiştir umarım o kafayla kesin birine zarar vermiştir yoksa

Dream00

👑 ғᴏʀᴜᴍ ʙᴀʜɪs ʏᴏ̈ɴᴇᴛɪᴍ ᴋᴜʀᴜʟᴜ ᴜ̈ʏᴇsɪ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
239
43
Antalyadan ankaraya gidiyoruz konvoy halinde millet 230 240 kadran cevirince geride kaldık basmaya basladim 180 lerdeyim airsuspansiyon patladi hızı düşürdüm biraz ama bariyerlere girmekten de kurtulamadik verilmiş sadakamiz varmış arabayi yaptirinca airi çıkarıp attim

Emere45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
924
113
Kumara başladıgımdan beri ulan yine yırttık dedigim demedigim bir gün bile olmadı😅😅

Karacocuk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
484
192
43
Aşırı alkoluydum yanımda bir arkadaşım vardı metrobüs ile yolculuk esnasında sebebini bilmiyorum lavugun biri bıçak çekmişti arkadaşıma bakmıştım göremedim ve metrobüsten indim can havliyle kendimi E5 in ortasına attım karşı tarafa geçmek için ve araba çarptı çok şükür bişey olmadı rabbim çocuğuma bağışladı ondan sonra azda olsa akilandim

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
329
239
43
16 yıl olmus hala olayı kimseye anlatamadım bu yastan sonra basımıza is almayalım :)

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
329
239
43
kacmayayım diye polis arkamdan ateş etti tabi havayadır. o aksam beni yakalasalardı yastan yırtar mıydım bilmiyorum da rahat bir on senem vardı içeride buna eminim. o aksam kosarken düstügümde olusan yara izi ayagımda hala duruyor anı kaldı :)

Milito41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
574
223
43
kacmayayım diye polis arkamdan ateş etti tabi havayadır. o aksam beni yakalasalardı yastan yırtar mıydım bilmiyorum da rahat bir on senem vardı içeride buna eminim. o aksam kosarken düstügümde olusan yara izi ayagımda hala duruyor anı kaldı :)
anlat laa merak ettik

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,575
983
113
Lise yıllarımda kızlarla denize gidileceğini duyunca koşarak gitmiştik 3 kız 3 erkek karaağaç mevkinde denize girdik 2 meme görücez diye artislikler yaptık halbuki yüzme bilmiyorum . Kendimi kaptırınca biraz açılmışım arkamı döndüğümde çok geçti baya uzaklaşmıştım panik oldum çırpınım battım yerle mesafem 1 m civarıydı yüzme bilmediğim için batıyordum ayağım yere deyince çıkıp bir nefes anca alıyordum tekrar batıyordum bu şekilde 20 tura yakın anca dayandım enerjim bitince bıraktım kendimi nefesim tükenince tüm su içimdeydi 25 saniye filan anca sürmüştür bayılmam o sırada harbiden tüm sevdiklerim gözümün önüne geldi . Gözümü açtığımda saçı sakalı birbirine karışmış sarhoş biri çekip almış denizden o gün bugundur leğende bile suya girmiyprum 1 seneye yakın havuzda eğitim aldım adam bezdi artık her girdiğimde aynı şok vardı baktım olmuyor 17 senedir denize girmedim . Anlayacağınız öldüm geri geldim

Darq6784

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,162
666
113
Çocukken tek başıma bisiklet sürmeyi öğrenmeye çalışıyordum sokağımızda keskin bir dönüş var bir tarafı yokuş,
yokuş olan yerden kendimi bisikletle aşağı saldım diğer taraftan da araba geliyormuş gözükmediği için bilmiyordum.
Tam ortaya geldik arabayla ikimiz de ben son anda bisikleti sola kırmaya çalışırken dengemi kaybettim kendimi arabanın altında buldum.
Muhtemelen araba arazi aracı olmasaydı ölmüş olurdum

yasyn55

55
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,990
3,490
113
Çocukken 5 6 yaşlarında, kuzenlerle beraber hayvan otlatmaya gittik rampa yukarı geri dönüşte bunlar irili ufaklı taş atmaya başladılar ( oyun oynuyorlar akılları sıra) tabi taşların boyutu git gide arttı en son teyzemin oğlu kocaman bir taş fırlattı taşı görmeniz lazım ( ben göremedim :) ) kafam yarıldı kan revan içinde zor bela sağlık ocağına yetiştirdiler benim bilinç kapandı çok şükür hayattayız tabi kafada kocaman bir yarık bize bir hatıra olarak kaldı.

ykrdz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
688
413
63
Sene 2013.. Hatay / Yayladağ Suriye sınırında 92/1 hudut askeriyim. Askeriyede kayraktepe ismini verdikleri, bölükten baya bir uzak, yürüyerek gidip geldiğimiz dağın tepesinde bir nöbet kulübesi vardı. Burada Her gün gece 00:00 sabah 06:00 arası sabit nöbetim vardı. Gece termal kamera ile sınır hattını gözetliyorduk. Bir gün yine burada 5 arkadaş nöbetteyiz, gece saat 02:30 civarı muhabbet ederken üzerimize bir ağırlık çöktü ve benim has dedem olan Cemal isimli abimizin ağzından şu sözler çıktı ; Mevzide kum torbalarının arasından bir tane eski mühimmat buldum ( g3 mermisi) dışarı çıkıp bunu Suriye'ye doğru patlatayımda uykum dağılsın aq.. dedi ve birden ayaklandı. Benimde üzerime ağırlık çöktüğü için bende seninle geleyim uykum dağılır diyerek peşinden gittim ve Serkan isimli başka bir arkadaşım ise bende yakın emniyete bakayım sağı solu kolaçan edeyim diyerek eline bir fener aldı ve oda bize katıldı. Üçümüz birden dışarı çıktık patika yolda tek sıra halinde ilerliyoruz. Neyse az ilerde açık bir tepe var oraya geldik. Cemal patlatmak istediği mermiyi şarjörün en üstüne taktı, sonra jarjorü tüfeğe taktı kurma kolunu çekti bıraktı tetik düşürdü fakat patlamadı. Allah allah neden patlamadı falan derken bu tekrar denedi yine patlamadı. Mermi yatağa sürülüyor fakat patlatmıyor çünkü tüfeğin mekanizmasının ucundaki iğne kırılmış ve haliyle merminin gtune değmediği için patlatması mümkün değil. Durumun böyle olduğunu bir kaç denemeden sonra anladık. Ben çözüm olarak Cemale kendi tüfeğimi al içinde kalmasın bundan at diyerek uzattım. Bu aslan parçası benim tüfeği aldı biraz eskimiş olan mermiyi tekrar jarjorün en üstüne taktı çekti bıraktı ve nihayet patlattı. O sırada ben esneyerek suriyeyi kesiyorum bir yandan surilere ana avrat düz gidiyorum falan. Cemalde doldur boşalt yapıyor sonra bana seslenerek tüfeğimi tekrar bana uzatıyor bende kendi jarjörümü takıyorum ve geldiğimiz şekilde tek sıra halinde nöbet kulesine doğru geri dönüyoruz. Ben tüfeği (bilenler bilir) denge noktası denen bir yer var jarjör ile tetiğin ortasında bir yer ordan tutulduğunda tüfek dengede duruyor, işte ben o şekilde tuttum tüfeğin namlu karşıya bakar bir şekilde yukarı aşağı sallya sallaya yürüyorum, önümde serkan arkamdan ise cemal geliyor tek sıra.. Kuleye geldik, girişte kapının sağ tarafına tüfekleri duvara dayadığımız bir köşe var. Serkan bıraktı içeri girdi, ben bıraktım sonrası cemal. Orda dikilirken kendi Tüfeğimin emniyetinin açık olduğunu fark ettim birden. Kendi kendime ; Allah Allah bu neden açık acaba dur olduğu yerden hiç oynatmadan tetiği düşüreyim de emniyete alayım diyerek tüfeğin üzerine doğru eğildim ve elimi tetiğe uzattım. Silahın namlusu tam sol omzumla boynumun arasına dayandı hissediyorum. Askerlik yapanlar bilir, G3 tüfeklerinde tetik boşluğu var. Yani tam tetik düşürmeden önce tetikte çok hafif bir boşluk var onu aldıktan sonra tetik sertleşir ve bastığında düşer. Neyse eğildim tüfeğin üzerine baş parmağım tetikte tam bascam tetik boşluğunu aldım birden sanki böyle acayip bişey oldu, ilahi güçmü deyim yada birisi elimden tuttu tetiğe basmama izin vermedimi deyim bilemiyorum ama şu an bile o anları yaşadığımı hissedince bir tuhaf oluyorum çok garip tarif etmekte zorlandığım bir olay. Birden parmağımı tetikten çektim ve içimden; ne olur ne olmaz dışarıya doğru tutayım da öyle tetik düşüreyim önce emniyet! Tüfeği sağ elime aldım, tam kapının eşiğinde suriye doğru bakıp küfür ederek çay içen orhan isimli arkadaşın yanından namluyu göğe doğru uzattım. Tüfeği de hiç sağlam tutmuyorum nasıl olsa içi boş tetik düşürüp yerine koycam diye, derken tetiğe bir bastım orhanın sol kulağının dibinde patlaması ilr benim elimden tüfeği ve orhanın içtiği çayı korku ile yere atmamız bir oldu. Herkes olayın şokunda özellikle ben Allahım noluyor diyorum bembeyaz oldum. Herkes birden panikledi kimsede bişey varmı falan neyse ki herkes iyi çok şükür kimseye birşey olmamış. Bu cemal denen yrrk eğer burayı okuyorsa onun ben evveliyatını seveyim.. Benim tüfeğimle atış yaptıktan sonra haliyle dolu şarjörle attığı için ikinci mermi otomatik namluya sürülüyor ve bu aptl herif gidip doldur boşaltı kendi bozuk tüfeğine yapıyor benim tüfeğimi ise sanki doldur boşalt yapmışcasına ağzı dolu ve emniyeti açık bir şekilde bana veriyor. Ben o olaydan sonra saatlerce kimseyle konuşamadım günlerce kendime gelemedim. Herkes bana benim bir suçumun olmadığını söyleyerek teselli etmeye çalışırken ben ölümü ensemde hissetmenin şokunu yaşıyordum. Aklıma geldikçe çok tuhaf hissediyorum. Düşünüyorum orada çok büyük ihtimal kendi kendimi vuracaktım ve daha büyük bir ihtimal ölümle sonuçlanacaktı. Hadi Bir şekilde yırttım diyelim bana bişey olmadı içeride 5 kişi var ya birinden birine bişey olsaydı bunun hesabını nasıl verirdik diye düşünmekten çıldırıyorum kafayı yicektim. Peygamber ocağı derler ya Çok şükür Allah bizi korudu kimse kazaya kurban gitmedi. O günden sonra şunu anladım ki bu hayatta kimseye güvenmeyeceksin herşeyden emin olacaksın ve yaptığın her işte emniyetli güvenli olacaksın. İşte böyle dostlar ben ölümü damarlarımda akan kan kadar yakından hissettim. Rabbim hepimize herşeyin hayırlısını versin inşallah. Ölümün bile.

ezenginer

Basketçi ve Alt
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,826
9,264
113
10.000 kasa ile Bonanza ya girdim ve kredi çekip girdim ya herro ya metro misali son 250 TL kala 60 spinden girdim ve bana 26 bin kusir odedi son anda kazandım ve unutulmazlarim arasinda krediyi kapadım kalanına peki 106 aldım

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
833
423
63
Yalnız yaşıyorum. Ulan her sabah uyandığımda kendimi yerde buluyorum şuurum hafif gitmiş şekilde tabi anlam veremiyorum. Her sabah şiddetli baş ağrısı. Neyse bir gün arkadaş yanımda iken ben meğer kriz geçiriyormuşum epilepsi nöbeti. Arkada ambulans çağırıyor . Hastanede beyin mr vs. Gecenin saat 3 Ü. Doktor baktı baktı sonuçlara. Beyninde tümör var demezmi. Bu saatte söylenecek şeymi doktor bey dedim. Neyse ameliyat oldum 6 saat sürmüş. Ölümden döndüm. Bir de narkozun etkisiyle aileme kumar karı kız bütün yaptığım her haltı anlatmıştım. Tepetaklak oldu hayatım. Gel gelelim ameliyattan Bir gün sonra elimde telefon hastane odasında kumar oynamaya devam.😁 Aradan seneler geçti. Epilepsi devam ediyor. Yaşamaya çalışıyorum işte

Estebtc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
512
183
43
150k para kaybettim 1 gecede kredi kartları eksi hesap hazır kredim vardı hepsini sıfırladım cebimde 2k nakit vardı çıktım bankamatikten yatırdım 2k yı 180k olarak çektim hayatımın en zor günüydü kıl payı kurtuldum son paramla

Lukaku9

Bıkkın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
493
555
93
Lise yıllarımda kızlarla denize gidileceğini duyunca koşarak gitmiştik 3 kız 3 erkek karaağaç mevkinde denize girdik 2 meme görücez diye artislikler yaptık halbuki yüzme bilmiyorum . Kendimi kaptırınca biraz açılmışım arkamı döndüğümde çok geçti baya uzaklaşmıştım panik oldum çırpınım battım yerle mesafem 1 m civarıydı yüzme bilmediğim için batıyordum ayağım yere deyince çıkıp bir nefes anca alıyordum tekrar batıyordum bu şekilde 20 tura yakın anca dayandım enerjim bitince bıraktım kendimi nefesim tükenince tüm su içimdeydi 25 saniye filan anca sürmüştür bayılmam o sırada harbiden tüm sevdiklerim gözümün önüne geldi . Gözümü açtığımda saçı sakalı birbirine karışmış sarhoş biri çekip almış denizden o gün bugundur leğende bile suya girmiyprum 1 seneye yakın havuzda eğitim aldım adam bezdi artık her girdiğimde aynı şok vardı baktım olmuyor 17 senedir denize girmedim . Anlayacağınız öldüm geri geldim
Karaağaç Gömeç mi yoksa :D