Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hem Cennet Hem Cehennem " İZLANDA " Bu Dünyadan Olmayan Ülke

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,658
6,533
113
Çok kendine has bi ülke nüfusu az konumu güzel değişik yaşanılabilir bi ülke bence ya :)

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,609
1,331
113
Bizim ülkemiz cennet izlanda isvec norveç finlandiya bu gibi ülkeler nüfuslar az olduğu için farklı değerlendirmek lazim
Ama adamlarda ağaç bile yok bu meyve sebze yok birde bizim ülkemize bakalım
Burası ülkemiz cennet değerlendirene:)

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Bizim ülkemiz cennet izlanda isvec norveç finlandiya bu gibi ülkeler nüfuslar az olduğu için farklı değerlendirmek lazim
Ama adamlarda ağaç bile yok bu meyve sebze yok birde bizim ülkemize bakalım
Burası ülkemiz cennet değerlendirene:)
bizim ülkemiz cidden cennet mi ya :D

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
Lisede İsveçli arkadaslar gelmıstı yaklasık 2*3 hafta agırlamıstık evlerımızde kızları muhtesem guzel ve cok sıcakkanlı ,erkekler ıse tam hanzo yanı bırkac mılletten arkadas daha gelmıstı fransa vs mesela onlarda cok yakındı bı eleman vardı adamla 2-3 kere gorustuk fransaya parıs e davet etmıstı anasını satayım bız evden bakkala zor gıdıyoz parıs e nasıl gıtcez :D ıadeyı zıyaret bızde okul goturdu Isvec e gıttık stockholm e muhtesem bır ulke kagıtla cızmısler gıbı sankı fakat felaket usudum abı onlar en azından alısmısta bız kemıklerımıze kadar hıssettık o sogugu.Onlarda bıze kısın gelmıslerdı ama aadamlar kısa kollularla takıldılar hep bızım sogugumuz sıcak gelmıstı adamlara :D Bana denk gelen adamda aık stockholm forması cantası stıckerı fılan getırmıstı orjınal ben pazardan aldıgım cakma galatasaray colın kazım formamı vermıstım ahahahah