Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hepsipay Bozum Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Arkadaşlar 5k limit vardı. Telegramdan falan araştırdım. Bi oğlan var murat adında.
Sordum soruşturdum ödüyor diyorlar.2700 e nakit olarak gönderecekmiş bana eline kargo ulaşınca.
Daha henüz bir bilgi vermedim.Yapsammı yapmasammı kararsız kaldım.Gönderirmi parayı arkadaşlar sizce ?
Grupta herkes param ödendi falan yazmış.Onlara yazdım geldimi paranız diye geldi falan dediler.
Varmı daha önce yapan eden bu işlemi.Ne diyorsunuz fikirlerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,924
5,022
113
Arkadaşlar 5k limit vardı. Telegramdan falan araştırdım. Bi oğlan var murat adında.
Sordum soruşturdum ödüyor diyorlar.2700 e nakit olarak gönderecekmiş bana eline kargo ulaşınca.
Daha henüz bir bilgi vermedim.Yapsammı yapmasammı kararsız kaldım.Gönderirmi parayı arkadaşlar sizce ?
Grupta herkes param ödendi falan yazmış.Onlara yazdım geldimi paranız diye geldi falan dediler.
Varmı daha önce yapan eden bu işlemi.Ne diyorsunuz fikirlerinizi bekliyorum.Teşekkürler.
Odeme yapsa dahi 5000e 2700 nedir dost hayvanoglu hayvan utanmasa 700 dicek

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,973
1,062
113
Kardeş o nasıl oran oldu olacak 1000 lira yollasın 😂
Biz 65 ile bozuyoruz millet az diyor aw

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,758
10,366
113
Bence girme böyle toplara hepsiburada uzerinden bisey al sat en kotu yada girme

sapsap10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,108
2,550
113
Az oran vermiş benim bozduğum biri vardı istiyosan ona sor oranı

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,523
7,227
113
Güvenme bence durduk yere 5 k daha iceri gitme. Benim de 5.750 duruyor gerek yok .

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
olmuyor ki zaten şimdi bi deneyim dedim rize kavurma alayım dedim mesaj geldi telefona girdim limitten alacaktım
kart limitin yetersiz dedi. olmuyor 5k limit verdi ama kullanılmıyorki ?

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
@R10Kriptopay r10 forumunda görmüştüm ürünü alınca ödemesini yapmıştı telegramdan yazarsın
bu hepsiburada 5k limit verdi ama kullanılmıyorki market alışverişi bile yapılmıyor kart limiti falan filan bişeyler dedi demin.

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,109
431
83
Vallaha burdan kimseye guvenme eski mesajlı uye diye ftn verdik adam tokatladi bizi demedi deme
kanka sen ne anlatıyosun yorma ağzını bu arkadaş kendi dolandırıcı zaten forumda kaç kişiyi cukkaladı bu muhabbetlerden gelmiş forumda herkese güvenirim diyo banlandı geri acıldı :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...