Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Herkes Gergin

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,605
5,614
113
Dostlar parasızken sizlerde sanki insanlar size cephe almış gibi hissediyor musunuz ?

Bu aralar herkes sinirli gibi kendimden örnek vermek gerekirse artık şu raddeye geldim;

-Adam gırtlağım ağrıyor diye konu açmış 😆😆😆

-Aklımdan geçen hay ben gırtlağının ...
🥴🥴🥴

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Para varken de gerginim şiddete eğimli biriyim

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Dostlar parasızken sizlerde sanki insanlar size cephe almış gibi hissediyor musunuz ?

Bu aralar herkes sinirli gibi kendimden örnek vermek gerekirse artık şu raddeye geldim;

🥴🥴🥴
Mahallede teyzeleri bakkala yolluyo ama forumda herkes sedat peker

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,605
5,614
113
Cebimde 100k olsa da neden 200 değil diyip sinirlenip kaybediyorum 🤷🏼‍♂️
bende tam tersi ya para varken öyle rahat tercihler yapıyorum ki kendim bile şaşırıyorum stres olunca para hep çöpe gidiyor 🧐

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,362
113
Para varken kuş gibiyim en sevdiğim olayda sabah aklıma gece den kazandigim para geliyo 0 baş ağrı 😁

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,618
5,168
113
valla kral siniri stresi yansıtmamaya calısıyorum cok kaybedıyorum. ama toplum olarak kumar oynamadan bıle bazı seylerı tam yapamazken, bide kumar oynayan kıtleden pek mantıklı hareketler beklemıyorum. o yuzden beklentım cok dusuk.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,633
44,664
113

🥴🥴🥴
Kardes o arkadasa konu acma kisitlamasi getirilmeli belliki rahatsiz birisi ama hala gelip gelip oram buram agriyor diye konu aciyor adam ve konularida hci kaldirilmiyor.yani oyle bi konu acilabilir eyw ama boylede her götün agridiginda konu acmazsin be kardesim

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,736
6,910
113
Kardes o arkadasa konu acma kisitlamasi getirilmeli belliki rahatsiz birisi ama hala gelip gelip oram buram agriyor diye konu aciyor adam ve konularida hci kaldirilmiyor.yani oyle bi konu acilabilir eyw ama boylede her götün agridiginda konu acmazsin be kardesim
Kimseye bir zararı yokki konunun istediği kadar açabilir

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
bu ülkede normal dost gergin olmayan varsa sıkıntı vardır

Lugoj

47
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,684
3,630
113
Adminler işini düzgün yapmıyor ki onlarda bikti gerci onlarda da suc yok nerde bir muptezel var forumda

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,633
44,664
113
Kimseye bir zararı yokki konunun istediği kadar açabilir
Herkes onun yaptigi gibi yapsa forum forumlukdan cikar forumunda bi gorgu kurali var kardes bu gorgusuzlukden baska bisey deil.tekrar diyorum boyle konu acilabilir tabiki ama ota boka acilmaz adam nezle oldugunda bile konu aciyor.gecen sikim agriyor diye bile konu acti bu kdrda olmaz