Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesaba Girmeye Çalışanlar.

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
554
280
63
Arkadaşlar dün iki sitede yüksek çekim yaptım.

Dün 3-4 defa alotelden giriş smsi geldi

Maile baktım mailede bir ton giriş denemesi olmuş.

Hotmailime ait sonu 30 ile biten numara bana ait ama ha****@hotmail.com.bana ait değil
..Hesabıma girdim.baktim kurtarma e-posta ilişkili e postam bu değil.

Nedir bu olay bilen var mı?
Screenshot_2024-08-02-05-56-24-508_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-08-02-05-43-29-711_com.android.chrome.jpgScreenshot_2024-08-02-05-40-14-722_com.android.chrome.jpg

burak1345

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,056
226
63
dünden beri 53 kodda bana geldi alotelden

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,365
6,289
113
alotelden fazla sms gelıyorsa o alt yapıdaki şifleri değiş dost duzelıyor sonra benımde basıma gelmıstı sıfrelerı degıstıkten sonra kesılmıstı sms

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
897
113
Dost senin mail dünyanın ortak mirası olmuş Avustralya ve Antartika dışındaki tüm kitalardan girmeyi denemişler

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,655
2,570
113
Nasıl bi çekimse adama dunya saldırmış 😁

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,960
7,616
113

Hotmailime ait sonu 30 ile biten numara bana ait ama ha****@hotmail.com.bana ait değil

Ekli dosyayı görüntüle 587038

Ekli dosyayı görüntüle 587036Ekli dosyayı görüntüle 587037
ha****@hotmail.com şu email in içeriğini tam paylaş reis bilelim bizde

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,655
2,570
113
Googleye bak guvenlik nedeniyle gizlendi diyo ulan sen kendin guvensizsin zaten 😁

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,619
6,652
113

Ekli dosyayı görüntüle 587038

Ekli dosyayı görüntüle 587036Ekli dosyayı görüntüle 587037
mail hesabını bildikleri için şifremi unuttum diyorlar oradan senin güvenlik için koyduğun mailve telefonu bunlara erişimim yok diyerek hotmaile kendi bilgilerini veriyor kısaca senin mail hesabının kendisine ait olduğunu hotmaili ikna etmeye çalışıyor yedirirse bilgilere erişiyor o yüzden bu kadar çok deneme yapıyor

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,625
5,176
113
Sms doğrulaması ne icin geldi ya kral. Alt yapi datasi komple patladi yani 😃 ulasabildiklerini deniyorlar iste. Bide hotmaili degil gmail filan kullan, guvenlik icin yani.

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
554
280
63
mail hesabını bildikleri için şifremi unuttum diyorlar oradan senin güvenlik için koyduğun mailve telefonu bunlara erişimim yok diyerek hotmaile kendi bilgilerini veriyor kısaca senin mail hesabının kendisine ait olduğunu hotmaili ikna etmeye çalışıyor yedirirse bilgilere erişiyor o yüzden bu kadar çok deneme yapıyor
Vay yavşak vay..dostum ha***@hotmail.com bunu tanımıyorum ben 30 ile biten no bana ait.. kurtarma e postamda farklı yani...bu ha***@hotmail.com.nedir bilmiyorum

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,619
6,652
113
Vay yavşak vay..dostum ha***@hotmail.com bunu tanımıyorum ben 30 ile biten no bana ait.. kurtarma e postamda farklı yani...bu ha***@hotmail.com.nedir bilmiyorum
kanka sitedden çekim yapınca olmaya başladığını söyledin site içinden yavşağın yada yavşakların tekidir. sitede hem telin hem mailin var sonuçta onu oradan biliyorlar şifreni patlatmak için de kendi maillerini yani o ha ile baslayanı yazıp gönderiyorlar mailine 2FA doğrulamalısitelerdeki gibi autenheticor kur kafan rahat olsun

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
554
280
63
kanka sitedden çekim yapınca olmaya başladığını söyledin site içinden yavşağın yada yavşakların tekidir. sitede hem telin hem mailin var sonuçta onu oradan biliyorlar şifreni patlatmak için de kendi maillerini yani o ha ile baslayanı yazıp gönderiyorlar mailine 2FA doğrulamalısitelerdeki gibi autenheticor kur kafan rahat olsun
Teşekkürler dostum...iki aşamalı aktif zaten ondan giremiyorlar demekki

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,129
7,618
113
%100 site elemanlarının işi. Bana da alotelden geliyordu şifre değiştirdim kesildi .ama yine bi yolunu bulur bunlar.

Mehmet47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,565
204
63
Alobet hesapları girip rulette bakiye sıfır liyor bugün 1156 TL mi rulette bastilar onların işi bu yoksa kimse giremez başkasının hesabına