Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesabıma Para Geldi

seko5050

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
151
66
28
telim kapaliydi sarjda bi baktim garanti bankasina kacak siteden 250 tl gelmis osman yilmaz adinda gonderen sehir isparta sasirdim yanl8slikla 250 tl geldi hesaba

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,653
1,106
113
Ali abi bu benim babam ali abi babam bu benim

Haassab

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,541
544
113
Kaçak site olduğunu nerden anladın

Spyzera

🏅 🏅 🏅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,884
1,732
113
Havale ile niye çekiyorsun dost

Atknctn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
968
602
93
telim kapaliydi sarjda bi baktim garanti bankasina kacak siteden 250 tl gelmis osman yilmaz adinda gonderen sehir isparta sasirdim yanl8slikla 250 tl geldi hesaba
yanlışlıkla göndermişim sana geri gönderirimisinn

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,042
5,344
113
Bildigim kadariyla havale ve eft de isim soyisim yazilip transfer yapilabiliyor. Ama fast gonderimde sadece TC, tel no, mail gibi tek bir bilgi yazmak yeterli. Gelen bildirimde fast ile geldi yaziyorsa herhangi bir yerden yanlislikla gelmis olma ihtimali yuksek. Ama havale ve ya eft ise bilincli olarak gonderilme ihtimali daha yuksek.

tounch

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,779
1,179
113
Bildigim kadariyla havale ve eft de isim soyisim yazilip transfer yapilabiliyor. Ama fast gonderimde sadece TC, tel no, mail gibi tek bir bilgi yazmak yeterli. Gelen bildirimde fast ile geldi yaziyorsa herhangi bir yerden yanlislikla gelmis olma ihtimali yuksek. Ama havale ve ya eft ise bilincli olarak gonderilme ihtimali daha yuksek.
Hayır dostum vbenim de başıma geldi site baskasina gönderiyorum diye atıyor genelde yalnislik ile