Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Hesabına Gelen Parayı Harcayınca Hapis Cezası

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
Yalan bu haber aslı farklıdır böyle bir şey olamaz imkansiz mq boyle haberciliğin

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
848
281
63
avusturalya da birinin hesabına 15 milyon dolar yatmıştı adam ev,araba aldı banka adamı dava etti ama mahkeme hesabındaki paranın hesap sahibine ait olduğunu kişinin özgürce parayı harcama hakkına sahip olduğunu bankanın yaptığı hatanın hesap sahibinin sorumluluğunda değil bizzat bankanın hatasıdır deyip adamı suçsuz bulmuşlardı bizim ülkemiz çok ilginç 5 senedir kadın cinayetleri işleniyor dünyada eşi benzeri yok iç işleri bakanı 5 yıl sonra erkekler kendinize gelin diyor çok enteresan bir ülkeyiz sonumuz hayır ola

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,658
6,533
113
3.500 tl ile 4 yıl ise demekki 50 bin 100 bin falan olsa müebbet verirler

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Çok saçma olmuş geldiyse harcar sikkat etseydi bazen akıl ermiyor

Mrtsri41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
204
43
28
Yalandır bu haber yatar vermezler 3.500 e 4 yıl hapis mi olur akla mantığa yatmiyo ki adam para bekliyodum o zannetim der sarhustum sen zannetim geldi aklıma:)

Garip0

Bahtsizgarip.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
5,490
2,376
113
o adam o parayi kumara atmıştır ondandir o

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,609
1,331
113
Yalandır bu haber boyle saçma ceza mi olur
Abuk sabuk isler
İmkansız ya

Emesenbisi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
2,602
113
Hesap sahibi ugrasirsa her turlu sorunu yasarsin. Sonucta sana gelen para senin degil normal sartlard bankayi arayip paraya bloke koydurman lazim. Benim arkadasin basina maas gunu geldi maasi cekmeye gitti kendi parasini bile cekemedi bankayi aramis adam banka sorun cozulene kadar hesab blokeli kaldi. Sacma birsey gelen para bloke koy ama degil banka kople bloke koydu

Neyse haber linki
Yanlışlıkla banka hesabına yatırılan parayı harcayan vatandaş bedelini çok ağır ödedi - https://www.haberler.com/yanlislikla-banka-hesabina-yatirilan-parayi-13905584-haberi/

bayefecan

"Herkes yalan söyler"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
509
490
63
Hesap sahibi ugrasirsa her turlu sorunu yasarsin. Sonucta sana gelen para senin degil normal sartlard bankayi arayip paraya bloke koydurman lazim. Benim arkadasin basina maas gunu geldi maasi cekmeye gitti kendi parasini bile cekemedi bankayi aramis adam banka sorun cozulene kadar hesab blokeli kaldi. Sacma birsey gelen para bloke koy ama degil banka kople bloke koydu

Neyse haber linki
Yanlışlıkla banka hesabına yatırılan parayı harcayan vatandaş bedelini çok ağır ödedi - https://www.haberler.com/yanlislikla-banka-hesabina-yatirilan-parayi-13905584-haberi/
ceza ağır baya ya saçma para cezası oldaydı