Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hoş Geliyorsun 2024

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Herkese mutlu yıllar olsun
Ülkemiz için hayırlara vesile olsun cidden Avrupa'nın kıskandığı bir ülke olalım yeni senede :)

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Herkese mutlu yıllar bol bol haram yemek nasip olsun insallah hepimize amin 😋
Ali abim senin de aynı şekilde yeni yılın mutlu huzurlu kutlu olsun, bol bol kombineler gelsin.

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Sağol kardeşim benim senide yeni yılda evli mutlu çocuklu görürüz inşalalh
İnşallaaaaaahhh abi o zaman 3. Ayda evlenip 4. Ayda işe başlamam lazım 9 ayda da gelmesi var derken 2025e varmadan Junior Dost u piyasaya sokalım kumar terörü estirsin 😄😄 Şaka bi yana çocuğum olursa ki inşallah kız olur asla kumar oynatmayacağım inşallah aklına kumar gibi bir şey gelmeyecek kadar rahat ve refah seviyesinde yaşatıcam onu ☺

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,811
25,539
113
Öncelikle (pikaçudan uzak) sonrasında karılı kızlı Bi yıl diliyorum kendime, sizede Bol kazançlı Bol yemeli Bi yıl diliyorum huzurunuzdan ayrılıyorum bb

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,986
13,116
113
Konuda boş muhabbet olmasin dostlar 50 sayfa muhabbet okumayalım rica ediyoruz

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
İnşallaaaaaahhh abi o zaman 3. Ayda evlenip 4. Ayda işe başlamam lazım 9 ayda da gelmesi var derken 2025e varmadan Junior Dost u piyasaya sokalım kumar terörü estirsin 😄😄 Şaka bi yana çocuğum olursa ki inşallah kız olur asla kumar oynatmayacağım inşallah aklına kumar gibi bir şey gelmeyecek kadar rahat ve refah seviyesinde yaşatıcam onu ☺
Inş kardeşim